Prienuose vyko motyvacinis renginys jaunimui

0
1127

Kovo 24 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko motyvacinis renginys jaunimui tema „Karjeros orientavimas ir motyvavimas, darbas grupėje“. Renginys buvo skirtas niekur nedirbantiems, nesimokantiems ir darbo biržoje neregistruotiems jaunuoliams. Kitaip tariant, neaktyviems 15–29 m. asmenims, buvusiems ir esamiems projekto „Atrask save“ dalyviams.

Renginyje dalyvavo 20 jaunuolių, tarp kurių buvo ir Marijampolės bei Kauno rajono projekto „Atrask save“ dalyvių. Mokymus vedė patyrę karjeros konsultantai – Sergėjus Pavlovas iš Vilniaus ir Alma Šikšnelytė iš Druskininkų.

Lektoriai pasirinko žaidybinės terapijos mokymus, kurių metu per motyvacinius ir inovacinius žaidimus buvo nagrinėjamos 4 jaunuolių kompetencijų rūšys bei buvo siekiama išsiaiškinti jaunuolių poreikius.  Pasak karjeros konsultantės A. Šikšnelytės, pirmiausia jaunuoliai bandė pažinti save, sužinoti savo karjeros galimybes, mokėsi planuoti karjerą ir galiausiai žaidė žaidimus, kurie buvo skirti karjeros įgyvendinimo kompetencijai nagrinėti.

Žaidybinės terapijos mokymų metu dalyviai bandė išsiaiškint vienas kito vertybes, vertino savo būdo savybes, kurios trukdo ar padeda gyvenime siekti tikslų, statydami pilis jaunuoliai bandė išsiskirti savo gyvenimo prioritetus, žaisdami mokėsi dėmesio koncentravimo ir susikaupimo.

„Renginys labai patiko, norėtųsi, kad tokie renginiai vyktų dažniau. Tikėjausi, kad atėjusi į mokymus išgirsiu sausą teoriją ir reikės nuobodžiai atsėdėti 4 valandas. Tačiau nustebino lektorių pasirinkimas visus teorinius dalykus pateikti per žaidimus taip išsiaiškinant savo vertybes, tikslus, galimybes ir gyvenimo  prioritetus. Visi aktyviai dalyvavom, bendravom. Man labai patiko“, – sakė renginio dalyvė Ernesta.

Pagrindiniai renginio organizatoriai – Lietuvos profesinė  sąjunga „Solidarumas“, Prienų rajono savivaldybės administracija ir projekto „Atrask save“ jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatorė Raimonda Račkytė.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai