Panevėžyje iškovotos penkios prizinės vietos

0
1062

2020 m. vasario 28 d., Panevėžyje buvo surengtos „Panevėžys City Open“ badmintono turnyras, kuriame varžėsi įvairaus amžiaus ir pajėgumo badmintono žaidėjai iš Lietuvos ir kitų šalių. Šiose varžybose Prienų badmintono klubą atstovavo 5 dalyviai.

Varžybose labai sėkmingai pasirodė Romutis Juodsnukis, nes net du karus lipo ant prizininkų pakylos, pirmiausia tai padarė varžydamasis D pajėgumo grupėje kartu su porininku iš Birštono iškovojo 2-ją vietą vyrų dvejetų grupėje, o vėliau tapo vyrų vieneto nugalėtoju.

Vilma Galinytė su tuo pačiu porininku iš Birštono iškovojo 2-ją vietą mišrių dvejetų D pajėgumo grupėje.

Deivydas Žilinskas, kuris varžydamasis labai pajėgioje B grupėje įveikė pusfinalyje savo trenerį Dalių Juodsnukį, tačiau po trijų setų kovos pralaimėjo finalinę dvikovą varžovui iš Prancūzijos ir iškovojo 2-ją vietą, o Dalius kovojo dėl trečios vietos įveikė varžovą iš Kauno.