Pagerbti geriausi 2015 m. Prienų rajono sportininkai

0
1100

IMG_2378 Kovo 30 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko geriausių  2015 m. Prienų rajono sportininkų pagerbimo šventė. Sportininkams dėkojome už Prienų krašto vardo garsinimą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Šventės dalyvius sveikino Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, mero patarėja Jūratė Zailskienė, Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Rima Zablackienė, Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, Kultūros sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis, Kultūros sporto ir jaunimo skyriaus vyr. specialistas Adomas Kubilius.

Prienų rajono mokyklų mokiniai buvo pagerbti už pasiekimus Lietuvos mokyklų žaidynėse, pasidžiaugta sporto  pasiekimais nacionaliniame ir tarptautiniame lygmenyse. Renginio metu apdovanoti net IMG_244996 futbolo, krepšinio, badmintono, teniso, smiginio, šaškių, irklavimo, mišrių kovos menų, orientavimosi, lengvosios atletikos, kultūrizmo ir kitų sporto šakų sportininkai. Taip pat padėkota ir sportininkų treneriams, mokytojams bei rėmėjams. Būtent jie ir yra tie žmonės, kurie negailėdami savo laiko ir talento, prisideda prie sportininkų ryškiausių pergalių bei geriausių pasiekimų.

Sportininkai buvo apdovanoti  Prienų rajono savivaldybės mero bei savivaldybės administracijos direktoriaus padėkos raštais,  Birštono sanatorijos „Tulpė“ SPA čekiais, menininkės Aušros Deltuvienės specialiai sukurtais prizais ir saldžiaisiais prizais.

Susirinkusiems koncertavo ir gerą nuotaiką dovanojo Kauno 1-osios muzikos mokyklos 1akordeonistai.

Daug dirbti iš pašaukimo, malonumo – didelė sėkmės dalis. Garsusis krepšininkas Maiklas Džefris Džordanas yra pasakęs: „Aš pramečiau daugiau nei 9000 metimų savo karjeroje. Aš pralošiau daugiau, nei 300 rungtynių, 26 kartus manimi pasitikėjo, kad sėkmingai įmesiu paskutinės sekundės lemiamą metimą, ir aš – neįmečiau. Aš klydau ir klydau. Štai todėl man ir pasisekė!“.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai