Nustatyti stipriausi Prienų rajono savivaldybės badmintono žaidėjai

0
2912

5-12 klasi_ vaikin_ dvejeto 1-3 vietos laim_tojaiPrienų rajono savivaldybė gyventojai, jau ilgą laiką gali džiaugtis aukštais Balbieriškio badmintonininkų pasiekimais.

Balbieriškio badmintonininkams, Prienų savivaldybėje ir visoje pietų Lietuvoje niekas negali prilygti. Tačiau jau antri metai kaip badmintono treniruotės yra vykdomos ne tik Balbieriškyje, bet ir Prienų  „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje.

Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokytojo Daliaus Juodsnukio iniciatyva bei globojant Prienų rajono savivaldybei, kovo 7 dieną buvo surengtas Prienų rajono savivaldybės badmintono turnyras. Turnyro metu buvo siekiam nustatyti stipriausius Prienų rajono badmintono žaidėjus tarp įvairių amžiaus grupių. Turnyre varžėsi 1-5 klasių mokiniai, 5-12 klasių mokiniai ir suaugusieji. Išviso turnyre dėl apdovanojimų varžėsi 52 dalyviai. Turnyro nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Prienų rajono savivaldybės įsteigtais medaliais.

20160307_145503Pirmieji į kovą stojo 1-5 klasių badmintono žaidėjai, kurie varžėsi plunksninio kamuolio mušinėjimo rungtyje „kortų ryklys“ ir berniukų vieneto rungtyje. Visas prizines vietas iškovojo „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai. Mušinėjimo rungtyje tarp mergaičių pirma buvo Meda Danilevičiūtė, antra Greta Granickaitė ir trečia Gabija Olišauskaitė. Tarp berniukų, plunksninio kamuolio mušinėjimo rungtyje pirmąją vietą iškovojo Lukas Mickus, antras Lukas Grancikas ir trečias buvo Nojus Butėnas. Didesnio meistriškumo pradinukai varžėsi badmintono vienetų grupėje, kurioje primas buvo Nerijus Juodsnukis, antras Rokas Vaicekauskas ir trečias Lukas Dockevičius. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, o visiems turnyro dalyviams buvo įteikti sertifikatai patvirtinantys dalyvavimą turnyre ir badmintono taisyklių žinojimą.

5-12 klasių grupėje favoritų statusą patvirtino Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniai iškovodami beveik visa prizines vietas. Merginų vieneto grupėje neįveikiama buvo Gerda Trakymaitė (Balbieriškis), antra Ernesta Kurapkaitė (Balbieriškis) ir trečia Klaudija Rutkauskaitė (Balbieriškis). Merginų dvejeto grupėje pirmas buvo Gerdos Trakymaitės ir Ernestos Kurapkaitės dvejetas, antros liko Klaudija Rutkauskaitė ir Raminta Jodaugaitė, bei trečios buvo Toma Petraškaitė kartu su Ryte Juodžiukynaite. Vaikinų vieneto grupėje pirmas buvo Gytis Majauskas (Balbieriškis), antras Eimantas Aliulis (Balbieriškis) ir trečias Darius Mieliauskas (Balbieriškis). Vyrų dvejeto grupėje pirmas buvo Gyčio Majausko ir Eimanto Aliulo dvejetas, antri buvo Ovidijus Aliulis ir Darius Mieliauskas, o trečiają vietą imoter_ dvejeto apdoškovo  Karolis Juškevičius ir Deivydas Žilinskas.

Suaugusiųjų badmintono žaidėjų grupėje varžėsi, beveik visi geriausi rajono badmintono žaidėjai.

Moterų vieneto grupėje 3-ają vietą iškovojo Rūta Akrangalytė, 2-oji liko Ernesta Kurapkaitė, o pirmąją vietą iškovojo Birutė Baranauskaitė. Moterų dvejeto grupėje 3-ają vietą iškovojo Ernestos Kurapkaitės ir Justės Raišytės dvejetas, 2-oji vieta atiteko Rūtos Akrangalytės ir Jūratės Rudaitytės dvejetui, o 1-ąją vietą iškovojo Birutės Baranauskaitės ir Linos Vaitkevičienės dvejetas.

Vyrų vieneto grupėje 3-ają vietą iškovojo Paulius Jūras, 2-ją vietą Aurimas Kurapka, o pirmasis buvo Mantas Šatrauskas. Vyrų dvejeto grupėje 3-ąją vietą iškovojo Pauliaus Jūro ir Andriau Vabolio dvejetas, 2-ąją tenkinosi Aurimo Kurapkos ir Justina Dabašinsko dvejetas ir  1-ją vietą iškovojo Manto Šatrausko ir Virmanto Šabasevičiaus dvejetas. Mišraus dvejeto grupėje 3-ją vietą iškovojo Andriaus Vabolio ir Ernestos Kurapkaitės dvejetas, 2-ją vieta tenkinosi Mnatas šatrauskas ir Jūratė Rudaitytė ir 1-ją vieta džiaugėsi Aurimas Kurapka ir Birutė Baranauskaitė.

Nauji arba dar tik pradedantys žaisti suaugusieji badmintosuaugusi_j_ vyr_ dvejeto apdoną žaidėjai, galėjo varžytis pradedančiųjų dvejeto grupėje. Šioje grupėje 3-ją vietą iškovojo Jūratės Rudaitytės ir Tautvydo Sadausko dvejetas, 2-ją vieta  tenkinosi Raimundas Puras, Pranas Jucys ir Donatas Jančiulis, kuris pavadavo traumą patyrusį Praną. Nepralaimėję nei vieno susitikimo 1-ją vietą iškovojo Egidijaus Sadausko ir Justės Raišytės dvejetas.