Ekstremalūs Prienų krepšinio pokyčiai

0
1146

sIš patrankų mėsos – į pretendentus kabintis medalius. Taip per vasarą apsivertė situacija Prienų komandoje. Praėjusį sezoną ant iškritimo iš LKL ribos laviravusi komanda užsiaugino raumenis ir svajoja apie LKL prizininkų pakylą.

Ekstremalūs pokyčiai

Naujas pavadinimas, nauji rėmėjai, naujas komandos veidas. Tiek permainų į komandą įnešė „Birštono mineralinių vandenų ir Ko“ įmonė. Nuo šiol klubas žinomas Prienų-Birštono „Vytauto“ vardu.

Didžiausias atsinaujinusio Prienų-Birštono klubo laimėjimas – sugrįžęs Virginijus Šeškus. Skambiomis pergalėmis Lietuvoje išgarsėjęs specialistas žinomas ne tik dėl savo laimėjimų, bet ir gebėjimų suburti patrauklią komandą.

Būtent todėl jo krepšinio filosofija, charakteris ir vadovo savybės leido pasikviesti būrį žinomų krepšininkų.

Per penkerius V.Šeškaus vadovavimo metus Prienų komanda dar nė karto nebuvo likusi už atkrintamųjų varžybų borto. Keturis sezonus prieniškiai reguliarųjį sezoną baigė būdami stipriausiųjų ketverte.

Su tokiais naujokais „Vytauto“ klubas turi pagrindo galvoti apie sugrįžimą į „Top 4”.

Prienams atidaviau visą gyvenimą, todėl smagu sugrįžti. Bandysime konkuruoti su „Neptūnu“, Utenos „Juventus“. Praėjęs sezonas Prienams buvo sunkus. Dabar bursime konkurencingą komandą”, – žadėjo V.Šeškus.

Lyderiai

Praėjusį sezoną Prienų komandos žaidimas stovėjo dažniausiai ant dviejų ramsčių – tai Arno Labucko ir Ovidijaus Varanausko, tai Dominyko Milkos ir Martyno Linkevičiaus. Dabar komandai nereikės ieškoti lyderių – jie turėtų atsirasti patys.

„Vytauto“ aprangą vilkės du krepšininkai iš 2014-2015 m. LKL sezono rezultatyviausiųjų dvidešimtuko – iš Pasvalio atvykstantis Laimonas Kisielius (12,7 tšk.) ir Alytuje didžiąją sezono dalį žaidęs Vilmantas Dilys (11,4 tšk.). Tikėtina, kad šie puolėjai sugrąžins „Vytautą“ į pamestą pergalių taką.

Priekinę liniją sustiprino dešimtą rezultatą atkovotų kamuolių kategorijoje turėjęs Vaidas Čepukaitis (5,4 atk. kam.).

„Vytauto“ ekipą aikštėje bandys sustyguoti iš Lenkijos grįžtantis įžaidėjas Šarūnas Vasiliauskas, Sopoto „Trefl“ klube rinkęs 10,9 taško ir 3,5 rezultatyvaus perdavimo.

„Žingsnis po žingsnio bandysime kovoti dėl apdovanojimų“, – treneriui antrino Š.Vasiliauskas.

Prie šios komandos prisijungė iš užsienio grįžtantys solidūs lietuviai Povilas Butkevičius ir Linas Lekavičius, rungtyniavę žemesnėse Italijos ir Rusijos lygose.

Svarbius vaidmenis praėjusį sezoną Pasvalyje bei Šiauliuose atliko ir Gytis Sirutavičius bei Vytautas Šulskis.

Akivaizdu, kad ta 2014-2015 m. sezoną užsitęsusi 23 pralaimėjimų serija Prienų komandoje bus prisiminta kaip nelaimingas atsitiktinumas ir greitai bus nuplauta pergalėmis.

„Vytauto“ permainos

Išvyko: Martynas Linkevičius, Dominykas Milka, Simonas Kymantas, Gediminas Maceina, Vidmantas Sragauskis, Deividas Pukis, Dovydas Šemeklis.

Liko: Domantas Šeškus, Paulius Ivanauskas, Kajus Okmanas.

Atvyko: Laimonas Kisielius, Šarūnas Vasiliauskas, Vilmantas Dilys, Povilas Butkevičius, Gytis Sirutavičius, Vaidas Čepukaitis, Linas Lekavičius, Vytautas Šulskis.

Treneris: Tadą Stankevičių pakeitė Virginijus Šeškus.

lkl.lt

Komentarai

komentarai