„Žiburio“ gimnazijos dešimtokai lankėsi Savivaldybėje

0
351

Birželio 9 d. Savivaldybėje lankėsi Prienų „Žiburio“ gimnazijos dešimtokai. Mokinius priėmė Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas ir vicemerė Jūratė Zailskienė.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras inicijavo visuotinę atvirų durų dieną tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes 2023“.

Prienų „Žiburio“ gimnazija prisijungė prie organizuojamos veiklos ir atvyko pasidomėti Savivaldybės administracijos istorija, tikslais ir veiklos kryptimis, karjeros galimybėmis, darbuotojų motyvavimo sistema, darbo vietomis jaunam žmogui.

Susitikimo metu Savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas mokinius pakvietė į savo kabinetą, aprodė savo darbo vietą, pasiūlė „pasimatuoti“ mero kėdę. Dešimtokai drąsiai klausė mero apie jo darbinę patirtį, jį labiausiai džiuginančias veiklas.

Meras teigė, kad, dirbant tokį darbą, smagiausia matyti visą procesą – nuo sugalvotų ar visuomenės pasiūlytų idėjų, jų įgyvendinimo eigos, sunkaus ir nuoseklaus darbo iki jau matomo rezultato, kuris džiugina gyventojus. Tuo tarpu dešimtokai papasakojo apie mokslus, pasidžiaugė egzaminų rezultatais, dalinosi ateities planais. Kartu su meru diskutavo apie galimybę atgaivinti mokyklos šokius.

Po susitikimo su meru mokinius priėmė vicemerė Jūratė Zailskienė, kuri išsamiai atsakė į klausimus, pristatė Savivaldybės administracijos ir pačios Savivaldybės struktūrą, papasakojo apie rinkimus, dabartinę mero komandą, administracijos darbuotojus, seniūnijas.

Dešimtokai domėjosi, kokias studijas reikia baigti norint dirbti Savivaldybės administracijoje, klausė, ar yra šiuo metu laisvų darbo vietų ir kaip vyksta darbuotojų atranka į jas. Vicemerė pakvietė mokinius pasinaudoti galimybe vasaros metu įsidarbinti Prienų rajono įmonėse su Savivaldybės skiriama parama darbdaviams, paragino domėtis krašto veikla, įsitraukti į bendruomeninę veiklą, drąsiai dalintis idėjomis tiek su savo mokytojais, tiek ir su Savivaldybės darbuotojais.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai