„Vytauto“ spurtas ketvirtajame kėlinyje nuginklavo „Šiaulius“ (Video)

0
1286

1Virginijus Šeškus su savo auklėtiniais Šv. Velykas pasitinka pakilios nuotaikos. Prienų-Birštono „Vytauto“ klubas LKL pirmenybėse 68:57 (22:16, 11:18, 20:11, 11:8) pranoko „Šiaulius“ ir įsirašė septynioliktąją pergalę.

Kalneliai. „Šiauliai“ dvikovos pradžioje šeimininkavo Prienų arenoje, bet „Vytautas“ spurtavo 12:2 ir pirmąjį kėlinį baigė išsiverždamas į priekį 22:16. Antrojo ketvirčio pradžioje „Vytautas“ tris minutes nepajėgė pelnyti nė taško ir šiauliečiai išlygino rezultatą 22:22. Po dar vieno spurto baigiantis kėliniui „Šiauliai“ pirmavo 34:29, bet iki pertraukos šeimininkai aptirpdė skirtumą 33:34.

Badas. Stipriausiai kirto „Vytautas“. Po pertraukos V.Šeškaus auklėtiniai prispaudė svečius savo gynybos gniaužtuose. Dar iki lemiamo kėlinio „Vytautas“ atitrūko 53:45. „Šiauliai“ ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo priartėję 51:53, bet staiga sustojo ir 5 minutes nepelnė nė taško.

Varžovų taškų badu pasinaudojęs „Vytautas“ spruko į priekį ir likus žaisti 4 minutes pirmavo 64:51. Po nokdauno 11:0 „Šiauliai“ nebeatsikėlė.

Pasikėsino. „Šiaulių“ puolėjas Karolis Guščikas vos per 20 minučių sugriebė net 14 atšokusių kamuolių. Šį sezoną „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse atkovoti daugiau kamuolių yra pavykę tik trims žaidėjams, o rekordas – 18 (Spenceris Butterfieldas). Net 8 kamuolius K.Guščikas atkovojo puolime. Tiesa, koją jam kišo netaiklūs metimai (1/5 dvit., 1/4 baud.).

(Ne)naudingumas. „Vytautas“ šventė pergalę nepaisant puikios „Šiaulių“ gynybos, kuri išjungė iš žaidimo lyderius Šarūną Vasiliauską ir Laimoną Kisielių. Šie surinko atitinkamai 0 ir 2 naudingumo balus bei kartu surinko tik 13 taškų (5/19 met.).

„Vytautas“: V.Čepukaitis 15, D.Šalenga 13 (7 atk. kam.), V.Šulskis 12 (6 atk. kam.), S.Zahreba 9.

„Šiauliai“: M.Scottas 16, G.Leonavičius 14, R.Giedraitis 9, D.Bubalo 6.