„Vytauto“ krepšininkas L. Kisielius vedė dainininkė A. Matukaitę

0
2684

1Šeštadienį Šv. Jonų bažnyčioje aukso žiedus sumainė grupės „4 Roses“ narė Akvilė Matukaitė (26 m.) ir Prienų-Birštono „Vytauto“ klubo krepšininkas Laimonas Kisielius (31 m.).

Į bažnyčią jaunieji atvyko atskirai. Žemę šluojančia suknele pasipuošusią nuotaką prie altoriaus atlydėjo abu jos tėvai Eglė ir Jonas Matukai. Visos šventės metu A. Matukaitės veidą puošė plati šypsena, nors kalbėdama su naujienų portalu lrytas.lt ji patikino esanti itin jautri ir dažnai apsiverkianti.

„Gali būti labai daug ašarų“, – likus kelioms dienoms iki vestuvių juokėsi Akvilė, kuri po tuoktuvių ceremonijos priėmė vyro pavardę ir tapo Akvile Kisieliene. Tik ceremonijos metu jaunuosius apėmė graudulys. Akvilė ir Laimonas patikino, kad jie abu labai susijaudino, kai jų artimieji skaitė laiško korintiečiams ištrauką iš Biblijos. Tačiau vėliau graudulio nebuvo nė ženklo. Besišypsantys jaunavedžiai Vilniaus universiteto kiemelyje priėmė sveikinimus, šnekučiavosi su artimaisiais. Akvilės ir Laimono pasveikinti atvyko krepšininkas Martynas Pocius su žmona Viktorija, dainininkės Augustė Vedrickaitė, Dileta Meškaitė, Giedrė Girnytė ir kiti puikiai visuomenei žinomi veidai.

lrytas.lt informacija

Komentarai

komentarai