„Vytautas“ suklupo namuose (Video)

0
1360

8LKL čempionato turnyro lentelės kaimynų dvikovoje Klaipėdos „Neptūnas“ kyla į viršų, o Prienų-Birštono „Vytautas“ smunka žemyn. Klaipėdiečiai išsivežė solidžią pergalę iš Prienų 85:72 (22:26, 20:15, 21:16, 22:15).

Serija. „Vytautas“ patyrė jau penktąjį pralaimėjimą iš eilės. V.Šeškaus auklėtiniai nelaimi nuo gruodžio 8-osios.

Šeima. Rungtynių dieną „Vytauto“ sudėtyje registruotas naujokas Edvinas Šeškus nepakilo nuo suolo. Gynėjas yra trenerio Virginijaus Šeškaus sūnus. Ekipoje žaidžia dar vienas stratego sūnus – Domantas Šeškus.

Taiklumas. Iki pertraukos „Vytautas“ pataikė net 8 tritaškius iš 11 (73 proc.). „Neptūnas“ atsakė 6 iš 9 (67 proc.).

Atotrūkis. Pirmuosius du kėlinius kova vyko taškas į tašką. Trečiojo kėlinio viduryje „Neptūnas“ pavojingai atitrūko 10 taškų skirtumu 55:45, bet šeimininkai greitai pavijo klaipėdiečius 55:57. Tačiau po antrojo uostamiesčio klubo spurto „Vytautas“ nebeatsitiesė.

MVP. Prienuose susitiko du naudingiausi „Tete-a-Tete Casino-LKL“ žaidėjai: „Vytauto“ puolėjas Vytautas Šulskis ir „Neptūno“ aukštaūgis Jerai Grantas. Pastarasis pelnė 14 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir surinko 28 naudingumo balus, o V.Šulskis atsakė 8 taškais, 9 atkovotais kamuoliais ir 17 naudingumo balų.

„Vytautas”: Vilmantas Dilys 17, Dainius Šalenga 14, Gytis Sirutavičius 13, Laimonas Kisielius 12.

„Neptūnas“: Arnas Butkevičius 20, Danielis Ewingas 15, Jerai Grantas 14 (12 atk. kam.), Donatas Zavackas 12, Vytautas Šarakauskas 11.