„Vytautas“ Šiauliuose patyrė pralaimėjimą (Video)

0
1670

11Traumų ir ligų išretintas Prienų-Birštono „Vytautas“ subyrėjo Šiauliuose. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai net 75:106 (19:28, 18:20, 19:33, 19:25) nesulaikė „Šiaulių“ krepšininkų.

Šuolis. „Šiauliams“ tai buvo jau penktoji pergalė per šešerias pastarąsias rungtynes.

Namai. Artimiausias LKL namų rungtynes „Šiauliai“ žais tik 2016-ųjų sausio 24-ąją.

Rezultatyvumas. 106 pelnyti taškai – ketvirtas geriausias rezultatas šį LKL sezoną. Rekordas kol kas priklauso „Lietuvos rytui“ (116 tšk.).

Gretos. V.Šeškus Šiauliuose registravo 10 „Vytauto“ žaidėjų, bet Povilas Butkevičius ir Kajus Okmanas epizodiškai išbėgo į aikštę tik ketvirtajame kėlinyje, o Tomas Michnevičius nepakilo nuo suolo.

Sugrįžimas. Po mėnesio pertraukos į aikštę sugrįžo dėl traumos nežaidęs Vilmantas Dilys. Puolėjas iškart išsiveržė į „Vytauto“ lyderius – pelnė 22 taškus.

Perdavimai. „Vytauto“ įžaidėjas Šarūnas Vasiliauskas atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Šio sezono „Tete-a-Tete Casino-LKL“ rekordas priklauso Rolandui Alijevui (11).

„Vytautas“: Vilmantas Dilys 22, Vytautas Šulskis 19 (8 atk. kam.), Šarūnas Vasiliauskas 12 (10 rez. perd.), Laimonas Kisielius 11 (8 atk. kam.).

„Šiauliai“: Dave’as Dudzinskis 24 (9 atk. kam.), Gintaras Leonavičius 13 (5 rez. perd.), Cameronas Ayersas, Paulius Dambrauskas (6 rez. perd.) ir Assemas Marei (15 atk. kam.) po 12, Mike’as Scottas ir Karolis Guščikas (7 atk. kam.) po 10.