„Vytautas“ pralaimėjo „Žalgiriui“ Kaune (Video)

0
1450

10Šarūnas Jasikevičius pergalingai debiutavo Kauno „Žalgirio“ vyr. trenerio poste. Žalgiriečiai LKL čempionate pranoko Prienų-Birštono „Vytautą“ 94:77 (24:25, 23:15, 20:20, 27:17).

Permainos. Šeštadienį „Žalgiris“ atsisveikino su dvejus metus klubui vadovavusiu treneriu Gintaru Krapiku. Laikinuoju treneriu tapo Š. Jasikevičius. Rungtynės su „Vytautu“ jam buvo pirmosios oficialios vyr. trenerio pareigose.

Rotacija. „Vytautas“ du kėlinius taškas į tašką grūmėsi su „Žalgirio“ arenos šeimininkais, bet po pertraukos pajuto žaidėjų trūkumą. Į Kauną „Vytautas“ atsivežė tik aštuonis žaidėjus, o vienas jų – Domantas Šeškus, negalėjo žaisti dėl traumos. „Vytautui“ stigo krepšininkų, ir jėgų.

Lūžis. Svečiai pagirtinai metė iššūkį čempionams, bet ketvirtojo kėlinio pradžioje „Žalgiris“ susikrovė dviženklį skirtumą (73:60) ir neprisileido varžovų per arti. Žalgiriečiai spurtavo net 20:0 ir pabėgo į priekį 85:60.

Komandinis žaidimas. „Žalgirio“ gretose taškus pelnė visi 12 registruotų krepšininkų. Tuo tarpu „Vytauto“ ekipoje taip pat taškus pelnė visi rungtyniavę žaidėjai (nežaidė tik Domantas Šeškus), tačiau svečių gretose aikštėje pasirodė tik 7 krepšininkai.

Dublis #1. Kauno „Žalgirio“ puolėjas Paulius Jankūnas pelnė 20 taškų ir atkovojo 12 kamuolių, taip surinkdamas pirmąjį dvigubą dublį šį sezoną.

Dublis #2. Dvigubą dublį surinko ir Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkas Vytautas Šulskis. Lietuvis pelnė 16 taškų ir atkovojo 10 atšokusių kamuolių.

Nedaug trūko. Arti dvigubo dublio buvo ir žalgirietis Mantas Kalnietis. Įžaidėjas pelnė 9 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėjimai. „Vytautui“ tai buvo šeštasis pralaimėjimas per septynerias pastarąsias LKL čempionato rungtynes.

„Vytautas“: L.Kisielius 20, V.Šulskis 19 (10 atk. kam.), Š.Vasiliauskas 13.

„Žalgiris“: P.Jankūnas 20 (12 atk. kam.), B.Motumas 17 (8 atk. kam.), E.Ulanovas 11, M.Kalnietis (10 rez. perd.) ir O.Hanlanas po 9.