„Vytautas“ pralaimėjo Utenoje

0
1308

LKL kovos sekmadienį prasidėjo drama Utenoje. Ten pirmą kartą šį sezoną Prienų-Birštono „Vytautą“ dramatiškai nugalėjo „Juventus“ krepšininkai 81:75 (25:26, 20:11, 20:23, 16:15).

Skirtumas. Trejos „Juventus“ ir „Vytauto“ dvikovos šį sezoną baigėsi ne didesniu nei 6 taškų skirtumu.

Scenarijus. Ketvirtasis kėlinys atspindėjo visų rungtynių scenarijų. „Juventus“ spurtavo ir 32-ąją minutę įgijo solidų pranašumą 72:60. Tačiau uteniškiai įkrito į gilią duobę ir per 6 minutes sukrapštė vos 2 taškus. „Vytautas“ tuo naudojosi ir likus žaisti pusantros minutės komandas skyrė vos du taškai (75:73). Tačiau „Vytautas“ neišnaudojo vienos, antros, trečios progos – „Juventus“ gynyba kritiniu metu sėkmingai uždarė Sauliui Kulviečiui kelius link krepšio. „Juventus“ pergalę paskutinę minutę įtvirtino V. Čepukaičio ir D. Šalengos metimai.

Keturi iš penkių rezultatyviausių „Juventus“ žaidėjų – V. Čepukaitis, V. Šulskis, D. Šalenga ir G. Sirutavičius, praėjusį sezoną žaidė „Vytauto“ klube.

Sąskaita. Po „Juventus“ pergalės abi komandos per 20 rungtynių pasiekė po 10 pergalių.

„Vytautas“: T. Delininkaitis 25, A. Valeika 15, R. Miniotas 10, S. Kulvietis (0/5 trit.) ir V. Lipkevičius po 7.

„Juventus“: J. Diggsas 15 (7 atk. kam., 9 rez. perd., 6 kl.), V. Čepukaitis (10 atk. kam.), V. Šulskis (8 atk. kam.), D. Šalenga ir G. Sirutavičius po 13.