„Vytautas“ neturėjo šansų Vokietijoje

0
1446

Trečiadienį FIBA Europos taurės M grupės rungtynėse susitiko Prienų-Birštono „Vytautas“ (2/1) ir Bonos „Telekom Baskets“ (3/0).

Pergalę iškovojo namuose žaidę vokiečiai – 89:70 (29:21, 14:15, 28:18, 18:16). Rungtynių nugalėtojas taps vienvaldžiu keturių komandų grupės lyderiu. Antra vieta grupėje patekimo į kitą etapą negarantuoja, tad šis susitikimas tampa ypač svarbiu. Susitikimą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, pirmojo kėlinio viduryje įgiję trapią persvarą – 13:7. Kaip prieniškiai besistengtų, skylėta gynyba priartėti prie varžovų jiems neleido. Kėlinys baigiasi nesmagiu rezultatu 21:29.

Antrajame ketvirtyje prieniškiams pagaliau pasisekė susizgribti gynyboje, o jos dėka po Vytenio Čižausko tritaškio net pavyko priartėti iki 2 taškų (31:33). Tiesa, tada kelis metimus pataikę varžovai sugrąžino rungtynes į vėžes, „Vytautui“ į rūbinę įteikdami septynių taškų deficitą – 36:43. Po ilgosios pertraukos vokiečiai ir toliau tęsė katės žaidimą su pele.

„Vytautui“ karts nuo karto pavykdavo sumažinti atsilikimą keliais taikliai metimais iš eilės, tačiau Bonos klubas nuolat atsakydavo tuo pačiu ir išlaikydavo saugų pranašumą. Kėlinyje likus 3 minutėms, skirtumas pagaliau tapo dviženkliu – 61:51. Tragiška prieniškių kėlinio pabaiga praktiškai pabaigė šias rungtynes – 54:71.

„Vytautas“: Saulius Kulvietis ir Tomas Delininkaitis po 15, Tomas Dimša 11.

„Telekom Baskets“: Kennethas Hortonas 20 (6 atk. kam.), Joshas Mayo 17, Ryanas Thompsonas 15 (7 rez. perd.), Julianas Gamble’as 11, Ojaras Šilinis 10.