„Vytautas“ išvykoje nusileido „Šiauliams“ (Video)

0
1432

2LKL čempionate labai svarbią pergalę namuose iškovojo „Šiaulių“ krepšininkai. Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 90:82 (23:17, 22:21, 26:22, 19:22) įveikė turnyro lentelės kaimynę – „Vytauto“ ekipą.

Pirmoji rungtynių dalis. Per pirmuosius du kėlinius aikštėje vyko atkakli kova taškas į tašką. Viskas pasikeitė antrajam ketvirčiui persikėlus į antrąją pusę. Tada 18:5 spurtą surengę Saulės miesto krepšininkai atitrūko dviženkliu taškų skirtumu (45:34).

Ayersas. Cameronas per pirmąsias 20 minučių buvo tiesiog nesustabdomas. 24 metų gynėjas per 17 minučių žaidimo pelnė net 15 taškų.

Bandymas sugrįžti. Po ilgosios pertraukos „Vytautas“ bandė atsitiesti. Svečiai buvo „Šiaulių“ pranašumą apkarpę iki 3 taškų (61:58), tačiau aikštės šeimininkai dar kartą spurtavo 10:0 ir atstatė dviženklį pranašumą (71:58).

Pabaiga. Nepaisant „Vytauto“ komandos pastangų „Šiauliai“ išlaikė persvarą ir triumfavo rezultatu 90:82.

Statistinė kova. Beveik visose statistinėse kategorijose abi komandos demonstravo panašius rodiklius. Visgi, didelis skirtumas buvo klaidų grafoje: „Vytautas“ suklydo 13 kartų, kol tuo tarpu „Šiauliai“ kamuolį prarado 8 kartus.

„Vytautas“: Vytautas Šulskis 21, Vilmantas Dilys ir Laimonas Kisielius po 15, Vaidas Čepukaitis 10, Paulius Ivanauskas ir Domantas Šeškus po 9.

„Šiauliai“: Cameronas Ayersas 20, Davidas Dudzinskis 17, Gytis Leonavičius 15, Artūras Jomantas 14, Assemas Marei’us 11.