„Vytautas“ – agresyviausia LKL komanda

0
1624

1Viena rezultatyviausių Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komandų, Prienų-Birštono „Vytautas“, yra agresyviausią žaidimą demonstruojanti ir labiausiai nuo baudų metimų priklausanti ekipa aukščiausiose šalies pirmenybėse.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai per vienerias LKL rungtynes vidutiniškai išprovokuoja po kiek daugiau nei 23 pražangas, o baudų metimais pelno beveik 21 procentą visų taškų.

Įdomu tai, kad „Vytautas“ daug pražangų išprovokuoja nepaisant to, kad yra antra daugiausiai tritaškių metanti (vid. 23,5) ir pataikanti (vid. 9) komanda pirmenybėse. Palyginimui, daugiausiai tritaškių metanti ir pataikanti komanda yra Vilniaus „Lietuvos rytas“, tačiau ji pagal išprovokuotų pražangų skaičių žengia tik antroje lentelės pusėje.

„Vytauto“ komandoje kiek daugiau nei pusę iš 23 pražangų išprovokuoja trys puolėjai: Laimonas Kisielius (vid. 4,6 praž.), Vaidas Čepukaitis (4,1) bei Vytautas Šulskis (3,8).

Taip pat „centras“ Čepukaitis ir klubo kapitonas Kisielius – vieni dažniausiai prie baudų metimų linijos stojantys krepšininkai, nusileisdami tik pirmąją vietą pagal šį aspektą užimančiam Vilniaus „Lietuvos ryto“ vidurio puolėjui Artūrui Gudaičiui.

Prieš artėjantį Karaliaus Mindaugo turnyrą visoms LKL komandoms sužaidus po 25 rungtynes, daugiausiai pražangų šį sezoną per vieną mačą yra išprovokavę „Šiauliai“ – 33. Antrąją vietą užima agresyviausiai žaidžiantis „Vytautas“ (32).

Lukas Malinauskas

Komentarai

komentarai