Vyksta kelių tvarkymo darbai Išlaužo seniūnijoje

0
588

Įpusėjo paskutinis rudens mėnuo, o palankūs kelių remonto darbams orai leido visus Išlaužo seniūnijoje suplanuotus darbus vykdyti ir dalį jų užbaigti.

Lapkričio mėnesį buvo įrengtas Išlaužo Mokyklos gatvės apšvietimas – pastatytos 5 atramos su šviestuvais ir nuvesta elektros linija iki Išlaužo pagrindinės mokyklos pėsčiųjų tako. Darbus, kurie apmokėti iš savivaldybės biudžeto pagal Išlaužo seniūnijos darbų planą, atliko MB „Vytmarca“. Anot seniūnijos vadovų, nuo šiol apšviestu šaligatviu ir keliu į Išlaužo pagrindinę mokyklą bei kapines bus saugiau keliauti.

Įrengus Mokyklos gatvės apšvietimą, ateityje bus galimybė apšviesti automobilių stovėjimo aikštelę prie bažnyčios ir kapinių.

Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos užsakymu AB „Kelių priežiūra“ lapkričio mėnesį pradėjo Išlaužo Žvejų gatvės šaligatvio su lietaus nuotekų surinkimo sistema įrengimo darbus.

Vadovaujantis Prienų rajono savivaldybės tarybos patvirtintu Kelių rekonstrukcijos ar remonto prioritetinių objektų sąrašu, pradėti Liepų gatvės Purvininkų kaime kapitalinio remonto ir parengiamieji asfaltavimo darbai.

Artimiausiu metu taip pat planuojama išgenėti arba išpjauti avarinius medžius Išlaužo kapinėse, įrengti nuogrindą prie seniūnijos pastato, vykdyti seniūnijos kelių žvyravimo ir lyginimo greideriu darbus.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai