Vyko susitikimas su Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovais

0
233

Gegužės 14 d. vyko Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos inicijuotas susitikimas su Alytaus miesto ir rajono, Birštono, Druskininkų, Lazdijų, Prienų, Varėnos savivaldybių vadovais, švietimo specialistais.

Prienams atstovavo meras A. Vaicekauskas, mero pavaduotoja L. Jakinevičienė, administracijos direktorė J. Zailskienė, jos pavaduotojas A. Marcinkevičius, Švietimo, sporto ir jaunimo komiteto pirmininkas D. Dargužis, Prienų „Žiburio“ gimnazijos direktorė I. Kačinauskienė.

Visos savivaldybės pasidalino mintimis apie savo mokyklas, ugdymo procesus ir kitas aktualijas. Prienų rajono savivaldybės švietimo situaciją pristatė Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas R. Zailskas, išskirdamas rajono ypatumus dėl didelių atstumų tarp mokyklų, socialinį kontekstą, švietimo stiprybes ir tobulintinus dalykus.

Nors susitikime dalyvavo Švietimo, mokslo ir sporto viceministras dr. R. Skaudžius, ministrės patarėja A. Andriuškevičienė, kiti ministerijos atstovai, diskusijos apie planuojamas pertvarkas švietime nebuvo. Kaip ir nebuvo diskutuojama, kas gi tas ugdymo kokybės gerinimas – ar tik pasiekti rezultatai, ar gero mikroklimato kūrimas ugdymo įstaigose, kuriose gera ir ugdytinimas, ir pedagogams. Kaip ir liko neatsakyti klausimai apie planuojamas pertvarkas, Tūkstantmečio gimnazijas.

Prienų r. savivaldybės informacija

 

 

 

Komentarai

komentarai