Vizitas UAB „Mantinga“ gamykloje nepaliko abejingų

0
461

Spalio 19 d. KPPAR Marijampolės filialo nariai, drauge su KPPAR Prienų atstovybės nariais, lankėsi naujausioje UAB „Mantinga Group“ gamykloje.

Degustacijų salėje pilnoje gardžių gaminių verslininkus svetingai pasitiko „Mantinga Group“ generalinis direktorius Mantas Agentas kartu su „Mantinga Group“ gamybos įmonių vadovu Vyteniu Kupstu. Labai šilto ir jaukaus sutikimo metu M. Agentas pristatė organizacijos istoriją – nuo įmonės įkūrimo, jos kelio į plėtrą ir augimą iki šių dienų, taip pat pasidalino ateities planais bei vizijomis.

Svečiams labiausiai rūpėjo įmonės sėkmė – kaip gi maža kepyklėlė, vos 400 kv. m., išaugo iki didžiausio duonos gaminių gamintojo Lietuvoje? M. Agentas teigė, kad už tokį įmonės augimą buvo atsakingas jo tėtis Klemensas Agentas, kuris nestokojo ryžto, nebijojo rizikuoti ir turėjo viziją, kurią dabar jau jie vysto kartu. M. Agentas dalijosi savo patirtimis ir patarė visiems nesikoncentruoti tik į skaičius, neužstrigti procesuose, kurie nėra esminiai, o koncentruotis į ateities planus, kurti vizijas kur organizacijos bus po dešimties ar trisdešimties metų.

Po išsamaus ir labai įdomaus įmonės pristatymo svečiai keliavo į gamybos cechus, kur jie galėjo išvysti duonos gaminių liniją, pačią naujausią sluoksniuotos tešlos gaminių ir spurgų gamybos linijas. Visuose cechuose esanti švara ir tvarka palieka teigiamą įspūdį, o mechanizuoti procesai pritraukia akį ir dėmesį. Gamybos procese naudojama daug inovatyvių technologijų, kad visi gaminiai būtų vienodi ir kad būtų galima užtikrinti kokybiškų gaminių tiekimą klientams.

KPPAR informacija

Komentarai

komentarai