Visuomenės harmonizavimo parkas „Harmony Park“ virs pasakiška ledo karalyste

0
5477

Pirmą kartą savo istorijoje visuomenės harmonizavimo parkas „Harmony Park“ virs pasakiška ledo karalyste. Ledo skulptūrų ir šviesų festivalis „PASAKA“ stebins lankytojus originaliais ledo kūriniais bei šviesos instaliacijomis po atviru dangumi. Pasidžiaugti paskutine šalna bei mėgautis įspūdingais žmogaus ir gamtos meno kūriniais galėsite net dvi dienas – vasario 9 ir 10 dienomis.

Renginio organizatoriai tikina, kad šiais metais renginys bus dar labiau stebinantis, ryškesnis bei didesnis. „Praėjusiais metais renginys vyko Paežerių dvare ir žmonės rinkosi stebėti šou iš visos Lietuvos. Buvo organizuojamos kelionės autobusais iš įvairių Lietuvos miestelių. Šiais metais tikimės dar didesnio lankytojų skaičiaus, todėl ir renginio vieta pasirinkta ne atsitiktinai“ – sako renginio organizatorius Mantas Linkevičius.

Festivalis vyks vidurio Lietuvoje – „Harmony Park“ – tai vieta, kurios kasdienybėje sutelpa nepakartojama gamtos didybė – šimtamečiai miškai, jaunas šeimų ąžuolynas, paukščių giesmės, tyras oras, įkvepianti ramybė.

Lankytojus stebins netikėti ledo skulptorių darbai, kuriuos sukurs iš skirtingų pasaulio kraštų atvykę meistrai bei netikėtos spalvų ir formų instaliacijos, kurias atveš viena garsiausių šviesos dailininkų komanda Lietuvoje „AB Light“.

Ledo skulptoriai iš artimojo ir tolimojo pasaulio atvyks ne tik pradžiuginti festivalio lankytojus savo darbais, bet ir varžysis dėl gražiausios ledo skulptūros titulo. Praėjusiais metais, milžiniški ledo luitai virto į pasakiško grožio skulptūras – buvo panaudota beveik 40 tonų ledo bei dalyvavo daugiau nei 26 meistrai. Gražiausias ledo skulptūros titulas iškeliavo į Mongoliją.

Vienintelis ledo skulptūrų ir šviesų festivalis Lietuvoje žada ir galybę kitokių žiemiškų pramogų: lankytojai galės pasivažinėti rogutėmis, išmėginti jodinėjimą žirgais, šaudymą iš lankų bei daugybę kitų pramogų. Atvykusieji turės unikalią galimybę, su ledo meistrų pagalba, sukurti savo ledo skulptūrą. Taip pat išvysite didžiules deginamas skulptūras, profesionalių ugnies šokėjų šou bei Lietuvos atlikėjų pasirodymus.

Dvi dienas vykstantis festivalis „PASAKA“ – ekskliuzyvinis renginys Lietuvoje: vasario 9-10 d., Prienų rajonas „Harmony Park“. Daugiau informacijos apie renginį rasite facebook! #ledopasaka

Renginį organizuoja VšĮ „Džiazo galerija“. Bilietus platina „Bilietai.lt“. Bilietus festivalio metu turėsite galimybę įsigyti prie įėjimo, tačiau renginio dieną bilietai brangs.  

Ingrida Poleikytė

 

Komentarai

komentarai