Virginijus Šeškus: „Netikėjau, kad taip gerai sužaisime“

0
1345

2Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipos vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus į gimtuosius Prienus sugrįžo pergalingai. Pirmose „Tete-a-Tete Casino-LKL“ sezono rungtynėse šeimininkai 87:68 sutriuškino Panevėžio „Lietkabelio“ klubą.

Po pergalingų rungtynių Šeškus pasidžiaugė visų žaidėjų indėliu, tačiau pridūrė, kad solidus pranašumas nieko nereiškia.

„Daug kas galvoja, kad krepšinyje 15 ar 16 taškų yra didelis skirtumas. Tai nieko nereiškia. Gali neužpulti, gauti keletą tritaškių ir varžovai pradės tikėti savimi, todėl mes akcentavome žaidimą iki rungtynių pabaigos“, – kalbėjo strategas.

– Koks jausmas sugrįžus į Prienus?
– Labai smagu. Pažiūrėkite, kaip mus palaikė žiūrovai. Čia aš galiu išsirėkti tiek, kiek noriu (juokiasi). Labai smagu, kad taip startavome, nes pasitikėjimas savo jėgomis yra labai svarbu. Žaidimu esu patenkintas, netikėjau, kad taip gerai sužaisime.

– Kiek svarbus buvo užtikrintas Šarūno Vasiliausko pasirodymas?
– Labai svarbu, kad atsirado lyderis ir paskui jį visi eina. Galbūt kitose rungtynėse bus kitas lyderis. Taip žaidimą ir statome, kad visi penki krepšininkai galėtų sužaisti. Galiu pagirti Vaidą Čepukaitį, kuris šiandien sužaidė labai gerai.

– Šiandien aikštelėje nepasirodė Povilas Butkevičius. Jis turi sveikatos problemų?
– Taip, aš manau, kad pilna jėga jis turėtų pradėti žaisti lapkričio pradžioje. Manau, kad dabar jam dar sunku, jis atsigauna, bet esu įsitikinęs, kad vietą jam surasime.

– Kaip vertinate Domanto Šeškaus šiandieninį pasirodymą?
– Kajus Okmanas rungtynių pabaigoje taip pat pataikė tritaškį. Būtų gerai, kad jie pasitikėtų savo jėgomis, dėl to man bus lengviau treniruotėse. Domantas yra žaidėjas, kuris į komandą jau įsiliejęs.

– Šiandieninė lengva pergalė nepadarys meškos paslaugos prieš artėjančias rungtynes su „Žalgiriu“?
– Na, „Žalgiris“ yra „Žalgiris“. Su jais turėtų būti sunku. Pirmoji mūsų užduotis bus garbingai sužaisti, o vėliau – pagal galimybes.

basketnews.lt

Komentarai

komentarai