V. Šeškaus kvietimo nustebintas įžaidėjas į Prienus atvyko atšaukęs planą baigti karjerą

0
4006

Praėjusį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniavusioje Šakių „Vyčio“ ekipoje praleidęs Gediminas Maceina vasarą ramiai ilsėjosi ir nė kiek neišgyveno dėl to, kad nesulaukė nė vieno klubo skambučio.

„Žiūrėjau į viską ramiai ir per galvą verstis nenorėjau“, – šypsosi G. Maceina.

33 metų patyręs įžaidėjas jau kūrė planus, ką veiks baigęs krepšininko karjerą, nes buvo nusiteikęs tai padaryti būtent dabar. Tačiau planus pakeitė Virginijaus Šeškaus skambutis.

Įžaidėjo ieškojęs Prienų–Birštono „Vytauto“ strategas prisiminė apie vietinį G. Maceiną ir nusprendė jį pakviesti grįžti į Lietuvos krepšinio lygą (LKL). Praėjusį sezoną NKL įspūdingai neatrodęs ir per 20 minučių rinkęs po 6,4 taško bei atlikdavęs po 3,5 perdavimo G.Maceina absoliučiai netikėtai vėl grįžo į LKL pirmenybes.

„Nelabai galvojau, kad dar žaisiu krepšinį, jau esu jo atsižaidęs, bet susiklostė tokia situacija, kad mane pakvietė ir pagalvojau – kodėl gi ne? Dar norėjosi šiek tiek pažaisti, todėl tokį pasiūlymą priėmiau ilgai negalvojęs“, – pasakojo G. Maceina, akcentavęs tai, kad ypatingai būnant prieniškiu atsisakyti tokio pasiūlymo buvo sudėtinga.

LKL G. Maceina yra sukaupęs nemažą patirtį, o ir Prienuose įžaidėjas jau yra rungtyniavęs ir anksčiau: 2009–2010 bei 2014–2015 m. sezonuose. Anksčiau G. Maceina jautė, ką reiškia būti svarbiu Prienų klubo žaidėju, bet dabar to toli gražu nebesitiki.

Tuo tarpu V.Šeškus iš vieno vyriausių „Vytauto“ narių labiausiai tikisi ne patirties.

„Šeškus pasakė, kad iš manęs nori greito žaidimo, nes tokį propaguoju visą karjerą. Aišku, metai kažkiek daro savo ir jau ne viskas yra taip, kaip anksčiau – būkim biedni, bet teisingi. Žinau, kad lyderiu komandoje nebūsiu, tai misijai yra kiti žaidėjai“, – sakė G. Maceina.

Į „Vytį“ pernai atakų organizatorius atvyko metus krepšinio nežaidęs. Tokiu savo sprendimu dabar veteranas gali džiaugtis.

„Sveikata puiki, ja skųstis negaliu. Gerai, kad prieš dvejus metus nusprendžiau sezoną praleisti be darbo, nes išsigydžiau kojos traumą ir jokių jos pasekmių nebejaučiau“, – džiaugėsi G. Maceina.

„Vytauto“ startas naujame LKL sezone pažymėtas trimis pralaimėjimais: prieš Alytaus „Dzūkiją“, „Šiaulius“ ir Klaipėdos „Neptūną“. Net pats visada optimistiškai nusiteikęs Virginijus Šeškus prieš šį sezoną neslėpė liūdesio dėl finansinių problemų, o vėliau – ir dėl tokių rezultatų.

Vis tik G. Maceina tikina, kad neigiamos nuotaikos komandos atmosferai nepersiduoda.

„Nuotaikos komandoje geros, mes, žaidėjai, finansinių problemų dar nejaučiame. Nuotaikos tik sugedo dėl pirmų pralaimėjimų, nes, kiek žinau, visi čia planavo pergales. Sezono pradžios tvarkaraštis buvo palankus Prienams, bet nepasisekė“, – apie neišnaudotas progas kalbėjo patyręs įžaidėjas.

Nepaisant tokio starto, G. Maceina tikisi, jog „Vytautui“ pavyks atsitiesti, nors tam gali ir reikėti permainų sudėtyje.

„Gal kažką ir teks keisti, bet atkrintamosiose turime ir galime būti“, – mano jis.

krepsinis.net informacija

 

Komentarai

komentarai