Tomas Delininkaitis: „Norėjosi Europos čempionato aukso, Eurolygos titulo, bet…“

0
1756

1Tomas Delininkaitis po klajonių Turkijoje, Ukrainoje, Latvijoje ir Graikijoje sugrįžo rungtyniauti į Lietuvą. Krepšininkas rankomis sukirto su Prienų – Birštono „Vytauto“ komanda, o parkeliauti į gimtąją šalį jį paskatino šeima.

Krepšininkas atskleidžia, kad rungtyniaudamas svetur pasiilgdavo lietuviško humoro. „Aš esu mėgėjas pajuokauti, tai to lietuviško humoro rūbinėje trūkdavo, pasiilgsti tų juokelių“ , – sako T. Delininkaitis.

Pastarąjį sezoną gynėjas rungtyniavo Graikijoje. T. Delininkaitis pasakoja, kad žaisti šios šalies lygoje jam patiko, tačiau visų uždirbtų pinigų, kurie jam priklauso, lietuvis dar negavo. „Jau beveik. Liko nedaug, jau atsiskaitinėja“, – atskleidžia krepšininkas. Visgi krizės šioje šalyje gynėjas sako nepastebėjęs.

T. Delininkaičio karjeroje netrūksta skambių pergalių. Jis yra tapęs Europos taurės, Lietuvos krepšinio lygos čempionu, o su šalies nacionaline rinktine iškovojo pasaulio čempionato bronzą ir Europos pirmenybių sidabrą. Tačiau nemažai svajonių liko neįgyvendinta. „Aš esu maksimalistas. Norėjosi ir Europos čempionato aukso, Eurolygos titulo, daug dalykų yra neįgyvendinta, bet toks gyvenimas“ , – pasakoja gynėjas.

Vaizdo reportaže T. Delininkaitis taip pat atskleis, kodėl anksčiau dažniau galvodavo apie karjeros pabaigą ir kokius ispanų bruožus norėtų perimti.

lkl.lt informacija

 

Komentarai

komentarai