Tiesiama pagalbos ranka smulkiajam ir vidutiniam verslui!

0
1986

Dėl koronaviruso infekcijos karantino verslas nutrūksta arba patiria nuostolių, todėl kviečiame visus Prienų krašto smulkiuosius ir vidutinius verslininkus siųsti kontaktinius duomenis bei informaciją apie savo produkciją/paslaugas elektroniniu pašto adresu geraprienuose@gmail.com ir mes ja nuolatos neatlygintinai dalinsimės portale bei socialiniuose tinkluose!

„Versli Lietuva“ tiesia pagalbos ranką smulkiajam ir vidutiniam verslui

Karantino sukeltų ekonomikos suvaržymų akivaizdoje labiausiai kenčia smulkusis ir vidutinis verslas. Dėl uždarytų parduotuvių dauguma šių verslų yra priversti stabdyti ar net visiškai nutraukti savo veiklą. Tačiau VšĮ „Versli Lietuva“ kuria verslą gelbėjančias iniciatyvas ir siūlo konsultacijas bei daug kitų galimybių, padedančių išgyventi sunkų laikotarpį ir keltis į interneto erdvę.

„Verslios Lietuvos“ interneto svetainėje verslilietuva.lt tam sutelkta svarbiausia trijų pagrindinių pagalbos verslui krypčių informacija – „COVID-19 aktualijos verslui“, iniciatyva „Internete karantino nėra“ ir „Verslas prieš COVID-19: tiekimo galimybės ir parama“. 

Pirmoji pagalbos kryptis skirta verslo aktualijoms, susijusiomis su koronaviruso poveikiu: čia teikiama visa aktualiausia informacija verslui apie finansines pagalbos priemones, specialistai teikia situacijos analizes ir naudingus patarimus verslams – nuo šalies vadovų nutarimų paaiškinimo ir apibendrinimo iki naujausių finansavimo galimybių. Verslininkai taip pat kviečiami konsultuotis su „Verslios Lietuvos“ konsultantais visais aktualiais klausimais el. paštu konsultacijos@verslilietuva.lt ar paliekant specialią užklausą.

Antra pagalbos kryptis verslui –  pagalbos smulkiam ir vidutiniam verslui iniciatyva „Internete karantino nėra“, kurioje siūloma visa reikiama pagalba norint susikurti elektroninę parduotuvę arba didinti jau turimos elektroninės parduotuvės žinomumą.  Norintiems susikurti savo elektroninę parduotuvę specialistai perengė žingsnius, kaip tai padaryti per vieną dieną. Juose pateikta visa reikalinga informacija – nuo tinkamo pasiruošimo iš teisinės, vaizdinės ir techninės pusės iki apmokėjimo, prekių pristatymo ir net viešinimo. „Internete karantino nėra“ polapyje galima užregistruoti sukurtą ar jau esamą elektroninę parduotuvę į sąrašą, kuriuo „Versli Lietuva“ papildomai viešina ir reklamuoja, stengiantis skatinti Lietuvos gyventojus solidarizuotis, prisidėti prie iniciatyvos ir karantino metu pirkti iš lietuviškų elektroninių parduotuvių. Taip pat verslininkai kviečiami registruotis į mentorių konsultacijas, kur patirtį sukaupę specialistai nemokamai padeda smulkiesiems ir vidutiniams verslams persikelti į internetinę prekybą, skaitmenizuoti savo verslą. Daugiau informacijos: www.internetekarantinonera.lt

Trečioji pagalbos  kryptis –  Verslas prieš COVID-19: tiekimo galimybės ir parama“ į vieną vietą suburia prekių ir paslaugų tiekėjus, kurie turi galimybę gaminti bei tiekti reikalingiausias prekes ar produkciją visuomeniniais ir komerciniais tikslais. Viešai skelbiamame sąraše galima rasti gamintojus ir tiekėjus, iš kurių tiesiogiai galima užsakyti šiuo metu trūkstamas prekes, priemones ir paslaugas, reikalingas viruso plitimo stabdymui ir prevencijai. Teikti savo verslo galimybes gaminti, tiekti ar dovanoti reikiamas priemones galima el. paštu galimybes@verslilietuva.lt

Daugiau informacijos: verslaspriescovid19.lt

„Versli Lietuva“ ir „Gera Prienuose“ informacija

Komentarai

komentarai