Tęsiami gatvių ir kelių remonto darbai

0
2766

Vasarai įpusėjus, tęsiami Savivaldybės suplanuoti miesto ir seniūnijų gatvių remonto projektai. Jau įvykdyti statybos rangos darbų viešieji pirkimai, yra pasirašomos rangos sutartys ir artimiausiu metu prasidės Prienų Šviesos ir Ateities g., Birštono g., automobilių stovėjimo aikštelės prie klinikos „Vita Simplex“, taip pat Vingio g. Balbieriškyje ir privažiavimo prie Jiezno pirminio sveikatos priežiūros centro (nuo Vilniaus g.) kapitalinio remonto darbai.

Jau įvyko Prienų sodininkų bendrijų kelių kapitalinio remonto rangos darbų viešieji pirkimai, parengiant kapitalinio remonto aprašus: Sodo g. S/B „Kalnai“, Ropių g. ir Rūtų g. S/B „Vandenis“, Sodžiaus g. ir Prienlaukio g. S/B „Sodžius“. Šiais metais bus rengiami projektavimo dokumentai ir pradėti kai kurių minėtų gatvių remonto darbai. Visų objektų kapitalinis remontas turi būti atliktas per 2 metus.

Taip pat paskelbti kapitalinio remonto kartu su projektavimo paslaugomis viešųjų pirkimų konkursai šiems objektams: Prienų Žaliakalnio g., Dariaus ir Girėno g. Jiezne, Naujosios g. Naujosios Ūtos k., privažiavimas prie Ašmintos daugiafunkcio centro (nuo Dvaro g.) ir Alšios g. Stakliškių k. Planuojama atlikti šiuos darbus dar šiais metais.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai