Tarybos nariai lankėsi Naujosios Ūtos seniūnijoje

0
2725

11 Spalio 27 dieną po Prienų r. savivaldybės tarybos posėdžio meras Alvydas Vaicekauskas pakvietė tarybos narius vykti į Naujosios Ūtos seniūniją.

Naujosios Ūtos seniūnas Algis Aliukevičius pažymėjo, kad seniūnijos išskirtinumas – didelis miškingumas ir tai kelia papildomų rūpesčių tvarkant kelius.

Pirmiausiai Tarybos nariai  aplankė V. Mykolaičio-Putino memorialinį muziejų, vėliau – Naujosios Ūtos pagrindinę mokyklą, garsėjančią nuostabiais karpiniais. Mokykloje karpinių meną puoselėja matematikos mokytoja Ina Aleksiūnienė, kuri šiais metais tapo Metų mokytoja. Direktoriaus pavaduotoja Regina Žvirblienė pristatė mokyklos veiklas, pasidalino rūpesčiais ir pasiekimais. Kartu su meru, Tarybos nariais mokytojai ir pavaduotoja aptarė aktualias problemas – mokinių mažėjimą, naujojo geltonojo autobuso reikalingumą, remonto galimybes, etatų trūkumą.

13Maloniai svečius priėmė ir aktyvios Žemaitkiemio krašto bendruomenės pirmininkas Vaidas Kupstas. Jis aprodė bendruomenės patalpas, papasakojo apie vykdomas veiklas ir ateities planus. Ši bendruomenė – puikus tikro bendruomeniškumo pavyzdys. „Mūsų tikslas bendrauti, kurti ir patiems savimi pasirūpinti“, – sakė V. Kupstas.

Buvo aplankyta ir neseniai veiklą pradėjusi įmonė „Energija jums“, kurioje gaminami briketai iš biomasės. Veiklą pristatęs vadovas sakė, kad nors įmonė ir turi nuolatinių klientų, bet norėtų ir tikisi, kad ateityje jų bus vis daugiau.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai