Tarptautinėje turizmo parodoje bus pristatomas ir Prienų kraštas

0
1569

Sausio 24-26 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks aštuntoji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR, rengiama kartu su VšĮ „Keliauk Lietuvoje“, Lietuvos turizmo asociacija ir Lietuvos Respublikos turizmo rūmais. Per septynerius metus tarptautinė paroda ADVENTUR tapo didžiausiu specializuotu tarptautiniu turizmo renginiu Baltijos šalyse.

Šių metų parodos akcentas – sveikatingumo turizmas.

Jau penktą kartą parodoje ruošiasi dalyvauti ir Prienų rajono savivaldybė. Lapkričio 6 d. Savivaldybėje vyko administracijos, Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus bei rajono kultūros įstaigų vadovų ir specialistų pasitarimas. Pasitarime buvo aptarti rajono prisistatymo parodoje, stendo apipavidalinimo, turistinių objektų, maršrutų parinkimo, kraštą pristatančių leidinių leidybos klausimai.

Prienų krašto pristatymo turizmo parodoje „Adventur“ iniciatorė, administracijos direktorė Jūratė Zailskienė pabrėžia, kad dalyvavimas parodoje – tai galimybė reprezentuoti Prienų rajoną, skatinti domėtis mūsų kraštu, aktyviu laisvalaikiu, turiningu poilsiu. „Prienai yra unikalus Nemuno kilpų kraštas, turtingas miškų, istorinių ir kultūros objektų, gražus tiek iš paukščio skrydžio, tiek keliaujant pėsčiomis, automobiliu ar dviračiais, tiek plaukiant Nemunu, Verkne ar Jiesia. Atvykusiems turistams mes ruošiamės pasiūlyti ne vieną sveikatingumo maršrutą, objektą, lankytiną vietą, verslą, susijusį su sveikatingumo turizmu“, – sakė administracijos vadovė.

Pasitarimo metu sutarta, kad, kaip ir kasmet, krašto verslininkai bus kviečiami Prienų r. savivaldybės ekspozicijoje pristatyti savo įmones reprezentuojantį verslą.

Prienų r. savivaldybės informacija

 

Komentarai

komentarai