Tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje tradiciškai bus pristatomas ir Prienų kraštas

0
605

2022 m. sausio 28-30 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR. Parodos tema – „Keliaukime vėl“.

Tradiciškai parodoje ruošiasi dalyvauti ir Prienų rajono savivaldybė. Lapkričio 17 d. vyko nuotolinis Administracijos, naujojo Turizmo ir verslo informacijos centro bei rajono kultūros įstaigų vadovų ir specialistų pasitarimas. Pasitarime buvo aptarti rajono prisistatymo parodoje, stendo apipavidalinimo, turistinių objektų, maršrutų parinkimo, kraštą pristatančių leidinių leidybos klausimai.

Šiais metais Prienų rajono stendą puoš pavadinimas „Pažink Prienus“. Kviesime pažinti Prienų kraštą pristatydami istorinius (INTERREG projekto metu rengiamą didikų Pacų kelio) ir kultūrinius (Prienų viešosios bibliotekos parengto poeto Justino Marcinkevičiaus kelio) turistinius maršrutus, pažintinius objektus, edukacines programas, taip pat siūlydami pakeliauti po Prienų miestą bei jo apylinkes pėsčiomis ir dviračiais.

Pirmame pasitarime pasidalinta idėjomis ir užduotimis. Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė pasidžiaugė, kad per penkerius metus (dar nuo 2016 m.) sukaupta dalyvavimo turizmo parodose patirtis rodo, kad įvairiapusis Prienų krašto pristatymas duoda apčiuopiamų rezultatų. Kasmet sulaukiama vis didesnio susidomėjimo, turistai atranda naujus objektus, laisvalaikio praleidimo formas. „Tokia paroda – tai puiki galimybė skatinti domėtis mūsų kraštu, aktyviu laisvalaikiu, turiningu poilsiu bei puiki proga bendradarbiauti su vietos verslininkais“, – pabrėžė direktorė.

Pasitarimo metu sutarta, kad, kaip ir kasmet, krašto verslininkai, vietos ūkininkai bus kviečiami Prienų rajono savivaldybės ekspozicijoje pristatyti savo įmonių veiklą, apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas, edukacijas.

Tikėkime, kad epidemiologinė situacija pagerės, ir visų mūsų lauks turininga, spalvinga ir išskirtinė paroda ADVENTUR 2022.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai