Sužaisti Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių 6-ojo turo susitikimai

0
236

Sausio 14 d. Prienų KKSC salėje buvo sužaisti Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių 6-ojo turo susitikimai.

„Stadiono“ ir „Azibets.lt“ akistata daug intrigos nežadėjo – taiklūs tolimi metimai „Azibets.lt“ komandai pirmajame kėlinyje dar leido išlaikyti šiokią tokią intrigą, tačiau „Stadiono“ persvara greitai tapo dviženkle – 26:15. Antrajame kėlinyje A. Snapaitis varžovų baudos aikštelėje darė ką norėjo, o „Stadiono“ pranašumas jau tapo daugiau nei akivaizdus – 52:27. Trečiajame ketvirtyje puikų solo pasirodymą surengė „Stadiono“ senbuvis M. Šliumpa, pelnęs 9 taškus. Vis dėlto „Azibets.lt“ pavyko laimėti ketvirtį minimaliu skirtumu – 42:66. Ketvirtajame kėlinyje „Azibets.lt“ puolimas visiškai sustojo, o visus 5 komandos taškus surinko A. Levinskas. Tuo tarpu „Stadionas“ dar labiau padidino turėtą persvarą ir iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 88:47.

„Stadionas“ – „Azibets.lt“ 88:47 (26-15 26-12 14-15 22-5)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Stadionas“: A. Snapaitis 24, M. Šliumpa ir R. Marcinkevičius po 13.
„Azibets.lt“: A. Levinskas 15, P. Maciulevičius, J. Arlauskas, R. Kavaliauskas ir E. Balčiūnas po 7.
„Stadiono“ komandos žaidėjas J. Strampickas nubaustas technine pražanga.

„Pušynė“ siekė išrašyti pirmąjį pralaimėjimą čempionams „BC Tūzams“, o nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje užvirė atkakli kova. V. Miglino ir S. Kazevičiaus vedami „BC Tūzai“ bandė greitai atitrūkti, tačiau 11 taškų surinkusio T. Švedo dėka „Pušynė“ to neleido padaryti – 19:19. Antrajame kėlinyje komandiškai žaidusi „Pušynė“ ir toliau sėkmingai rinko taškus, o gera gynyba įpusėjus susitikimui pastariesiems jau leido turėti dviženklę persvarą – 43:29. Trečiajame ketvirtyje „Pušynė“ ilgą laiką ir toliau išlaikė dviženklį pranašumą, tačiau tada K. Okmanas ir S. Kazevičius surengė tolimų metimų šou ir prieš lemiamą kėlinį iš „Pušynės“ turėtos persvaros beliko vos 2 taškai – 60:58. Paskutiniajame ketvirtyje ir toliau vyko kova taškas į tašką, tačiau „BC Tūzų“ pastangas išsiveržti į priekį niekais vertė taiklūs M. Gečionio metimai – net 12 taškų lemiamu metu pelnęs „Pušynės“ lyderis atvedė savo komandą į sunkią pergalę rezultatu 84:79. Tuo tarpu „BC Tūzams“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas šiame sezone.

„Pušynė“ – „BC Tūzai“ 84:79 (19-19 24-10 17-29 24-21)

„Pušynė“: M. Gečionis 25, T. Švedas 18, E. Keblikas 13, J. Petravičius 11.
BC Tūzai“: K. Okmanas 21, A. Jakubauskas 18, S. Kazevičius 17, V. Miglinas 10.

Dar nepralaimėjusių komandų dvikovoje susigrūmė „PMVD-Tango pizza“ ir „Versmės“ komandos. Nors „PMVD-Tango pizza“ neblogai pradėjo rungtynes, tačiau buvo galima nujausti, kad pajėgiausią sudėtį subūrusi „Versmė“ kažkuriuo momentu turėtų atsiplėšti nuo varžovų. Vis dėlto 14 taškų pelniusio P. Bartkevičiaus dėka „PMVD-Tango pizza“ po pirmojo ketvirčio atsiliko tik 23:25. Lauktas rungtynių lūžis galiausiai įvyko antrajame kėlinyje, kai D. Jurgelionio vedama „Versmė“ greitomis atakomis ėmė rinkti lengvus taškus, o kibi gynyba leido ne tik susikrauti dviženklį pranašumą, bet ir pasiųsti varžovus į nokdauną – 57:32. Antroje rungtynių dalyje „PMVD-Tango pizza“ krepšininkams trūko ne tik jėgų, bet, panašu, ir noro pakovoti dėl pergalės. Netaiklūs metimai ir klaidos lėmė tai, kad „Versmės“ pranašumas ir toliau augo – O. Brazdžionis rinko lengvus taškus, o po trijų kėlinių „Versmė“ pirmavo triuškinamai – 79:43. Paskutinysis ketvirtis tebuvo formalumas, o E. Zamblausko tolimų metimų serija bent jau šiek tiek padidino „PMVD-Tango pizza“ komandos taškų kraitį. „Versmė“ iškovojo dar vieną galingą pergalę rezultatu 97:62 ir įsitvirtino turnyrinės lentelės viršūnėje, o „PMVD-Tango pizza“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą.

„Versmė“ – „PMVD-Tango pizza“ 97:62 (25-23 32-9 22-11 18-19)

„Versmė“: O. Brazdžionis 20, A. Gedminas 15, D. Jurgelionis 14, K. Juškevičius 12.
„PMVD-Tango pizza“: P. Bartkevičius 21, E. Zamblauskas 12, V. Celiešius 9.

6-ąjį turą užbaigė „Dantransos“ ir „BC Pakuonio-Energijos“ akistata. Nors M. Gūžys ir R. Valinčius rinko lengvus taškus iš po krepšio, tačiau „Dantransai“ niekaip nepavyko sustabdyti 12 taškų per ketvirtį surinkusio R. Alučio, tad rezultatas po pirmojo kėlinio buvo lygus – 20:20. Po pertraukėlės „BC Pakuonio-Energijos“ puolimo vairą iš R. Alučio perėmė D. Mockus, pelnęs 10 taškų, bet du D. Šeškaus tolimi metimai kėlinio pabaigoje leido „Dantransai“ išsiveržti į priekį 42:38. Trečiojo ketvirčio pradžioje „Dantransa“ ėmė spausti priešininkus po visą aikštelę, o tokia taktika iškart davė vaisių – greitomis atakomis „Dantransa“ susikrovė dviženklį pranašumą ir privertė pakuoniškius prašyti minutinės pertraukėlės. Apsukų ir toliau nemažinęs R. Alutis vėl ėmė rinkti savo taškus, o skirtumas tarp komandų nustojo augti. Kėlinio pabaigoje „BC Pakuonis-Energija“ vėl priartėjo iki minimumo, tačiau R. Gerbutavičius pataikė du svarbius tritaškius ir „Dantransa“ prieš lemiamą rungtynių atkarpą buvo priekyje 68:61. Ketvirtąjį kėlinį „Dantransa“ pradėjo spurtu 8:0 ir jau atrodė, kad šių rungtynių nugalėtojas aiškus. Vis dėlto tada D. Mockus smeigė du tolimus metimus, po vieną pridėjo G. Gylys ir L. Steponavičius, o iš „Dantransos“ turėtos dviženklės persvaros beliko 1 taškas. Galiausiai, po „Dantransos“ snaiperio R. Gerbutavičius dar vieno tolimo metimo pastarieji turėjo 3 taškų persvarą. Deja, lemiamu metu „BC Pakuonis-Energija“ ne tik nesurezgė rezultatyvios atakos, bet ir nesugebėjo subauduoti varžovų, tad finalinė rungtynių sirena paskelbė sunkią „Dantransos“ pergalę rezultatu 85:82.

„Dantransa“ – „BC Pakuonis-Energija“ 85:82 (20-20 22-18 26-23 17-21)

„Dantransa“: M. Gūžys 19, R. Gerbutavičius 17, D. Šeškus 11.
„BC Pakuonis-Energija“: R. Alutis 30, D. Mockus 22, L. Steponavičius 19.
„Dantransos“ komandos žaidėjas K. Chadakauskas nubaustas technine pražanga.

Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių informacija