Sutvarkyta sporto erdvė futbolo sporto entuziastams

0
2301

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ir Prienų r. savivaldybės iniciatyva buvo renovuotas futbolo stadionas Paprienėje, prie vasaros estrados. 5,6122 ha valstybinės žemės sklypas, kuriame įrengtas futbolo stadionas, yra suformuotas ir įregistruotas 2017 m., jį patikėjimo teise valdo Prienų r. savivaldybė.

Bendras sutarimas priimtas po LFF pasiūlymo Prienuose vykdyti Europos U-17 merginų čempionato dalyvių treniruočių procesą. „Po pokalbio su Federacija buvo sudarytas veiksmų planas, kaip pagerinti stadiono būklę. Buvo atvykę ir Futbolo federacijos atstovai iš Londono, kurie yra prisidėję įrengiant stadionus pasaulio futbolo čempionatams. Savivaldybė savo įsipareigojimus įvykdė – Vokietijos merginų komandos treniruotės vyksta“, – teigė Prienų r. savivaldybės administracijos direktorius E. Visockas.

Direktorius patikino, kad ir po čempionato futbolo stadionas nebus tuščias – jis bus naudojamas rajono sporto bendruomenės poreikiams tenkinti. Stadioną administruos ir juo rūpinsis Kūno kultūros ir sporto centras. „Aktyviai bendradarbiaujama su LFF, todėl stadione vyks ne tik miesto futbolo komandų treniruotės, bet ir respublikinės varžybos“, – sakė E. Visockas.

Administracijos vadovas pasidžiaugė, kad su LFF bendradarbiaujama ir paplūdimio futbolo srityje. Birželio mėnesio viduryje Prienuose vyks Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato pirmasis turas, todėl iki to laiko bus visiškai parengta ir paplūdimio futbolo aikštelė prie Sporto arenos. KKSC direktorius A. Deltuva paminėjo, jog bus sudaryta ir Prienų komanda.

Sporto ir laisvalaikio infrastruktūra Prienų mieste nuolat gerinama. To nuosekliai siekia Savivaldybė kartu su visuomene, aktyviomis bendruomenėmis. „Jau turime neblogas sąlygas salės ir lauko futbolui, paplūdimio tinkliniui Paprienėje. Netrukus bus užbaigta paplūdimio futbolo aikštelė. Rekonstravus KKSC futbolo stadioną su dirbtine danga (jį planuojama atidaryti rugsėjo mėn.), sąlygos sportuoti ir aktyviai leisti laisvalaikį dar pagerės. Tikimės, jog sporto ir sveikos gyvensenos siekėjų bendruomenė bus dar gausesnė“, – kalbėjo Savivaldybės administracijos direktorius E. Visockas.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai