Susitikime su verslininkais pasirašyti konkurso „Sukurta Prienų krašte“ nuostatai

0
2792

Praėjusią savaitę Prienų kultūros ir laisvalaikio centro mažojoje konferencijų salėje įvyko tradicinis susitikimas su krašto verslininkais. Susitikimą inicijavo Prienų rajono savivaldybės meras A. Vaicekauskas, taip pat dalyvavo mero pavaduotojas A. Marcinkevičius, administracijos direktoriaus pavaduotoja R. Zablackienė, mero patarėja J. Zailskienė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) prezidentas B. Žemaitis bei KPPAR Prienų atstovybės nariai.

Susitikimo pradžioje buvo pasirašyti konkurso „Sukurta Prienų krašte“ nuostatai, juos pasirašė Prienų rajono savivaldybės meras A. Vaicekauskas, KPPAR prezidentas B. Žemaitis ir KPPAR Prienų atstovybės vadovė, UAB „Ekofrisa“ direktorė L. Dužinskienė. Meras pasidžiaugė, kad bendradarbiavimas tarp savivaldybės ir KPPAR Prienų atstovybės bus dar glaudesnis. „Jau spalio mėnesį pakviesime įmones pristatyti gaminamą produkciją arba paslaugą, todėl raginu verslo atstovus aktyviai dalyvauti“, – sakė A. Vaicekauskas.

Padėkodamas į susitikimą atvykusiems verslininkams Savivaldybės vadovas pasidžiaugė galimybe tiesiogiai išgirsti, kuo gyvena verslininkai, kokios problemos juos kamuoja ir ką būtų galima padaryti vietos savivaldos lygmeniu, kad jos būtų išspręstos. Jis pakvietė dalintis patirtimi, teikti pasiūlymus, kaip galima pagerinti verslo ir gyvenimo sąlygas Prienų krašte.

Diskusijos metu verslininkai atviravo apie susidariusius nepatogumus verslui dėl vykdomų remonto darbų, teiravosi apie Savivaldybei priklausančių nenaudojamų pastatų likimą, laisvas ekonomines zonas ir galimybes verslo plėtrai, siūlė Savivaldybei plačiau ir išsamiau reklamuoti gražias krašto vietas ir apylinkes, tinkamas turto investuotojams ir verslininkams, išsakė pageidavimus rengti dažnesnius susitikimus dėl planuojamų projektų ir kitų darbų bei dalintis informacija, skatinančia smulkiojo ir vidutinio verslo kūrimą ir klestėjimą.

Meras pristatė vykdomus projektus, kuriuos įgyvendinus kraštas taps patrauklesnis ne tik turistams, bet ir verslui, todėl kvietė verslininkus siūlyti kolegoms ir patiems pamąstyti apie galimybes įsigyti valstybinių ir privačių asmenų parduodamų teritorijų, pastatų, pritaikyti naujai kuriamam verslui ar verslo plėtrai, pavyzdžiui, viešbučio, naujų butų statybai, naujų viešųjų paslaugų kūrimui.

„Daugelį verslo problemų galime išspręsti tiesiog diskutuodami vieni su kitais“, – pabrėžė meras. Jis patikino, kad Savivaldybė ir KPPAR Prienų atstovybė dirbs ta kryptimi, kad bendradarbiavimas su verslu būtų dar artimesnis.

Mero pavaduotojas A. Marcinkevičius paragino verslininkus pasinaudoti Smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo programa, kurioje šiais metais dar likę apie 20000 eurų. Taip pat pakvietė krašto verslininkus dar glaudžiau bendradarbiauti tarpusavyje, pasidalinti savo paslaugomis, pirkti vieniems iš kitų vietoje gaminamą produkciją.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai