Susitikime su SADM atstovais aptartos Jiezno paramos šeimai centro veiklos perspektyvos

0
498

Liepos 29 d. Prienų r. savivaldybės vadovų kvietimu Jiezno paramos šeimai centre (PŠC) lankėsi Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) Užsieniečių integracijos skyriaus specialistai.

Su jais susitiko Savivaldybės meras A. Vaicekauskas, administracijos direktorė J. Zailskienė, Jiezno PŠC direktorė V. Žukauskienė, Jiezno seniūnas A. Bartusevičius, centro darbuotojai.

Susitikimo metu buvo pristatytos Jiezno PŠC vykdomos veiklos, aptartos Prienų r. savivaldybės, Jiezno PŠC ir SADM bendradarbiavimo perspektyvos.

Šiuo metu Jiezno PŠC teikiama daug socialinių paslaugų – Bendruomeniniuose vaikų globos namuose apgyvendintiems tėvų globos netekusiems vaikams, taip pat paslaugos įvaikintiems/rūpinamiems šeimose vaikams ir jų įtėviams, globėjams/rūpintojams ar ketinantiems jais tapti, krizinėje situacijoje esantiems asmenims ar jų šeimoms. Veikia ir Vaikų dienos bei Jaunimo centrai. Puikias sąlygas turinčiame centre pagal sutartį su Migracijos departamentu teikiamos alternatyvaus būsto paslaugos prieglobsčio Lietuvos Respublikoje prašytojams. Per laikotarpį nuo 2021 m. kovo vidurio iki dabar centre buvo apgyvendinta iš viso 199 prieglobsčio prašytojai. Šiuo metu gyvena 18 migrantų. Pagal sutartį paslaugos dar bus teikiamos iki lapkričio mėn.

Susitikime su SADM atstovais buvo aptartos tolimesnės centro veiklos perspektyvos ir galimybės priimti globai ukrainiečių vaikus. Koks bus priimtas sprendimas, turėtų paaiškėti jau greit.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai