Susitikimas su Purvininkų krašto gyventojais

0
2756

Spalio 23 d. Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas dalyvavo susitikime su Purvininkų krašto, po seniūnijų ribų pakeitimo priskirto Išlaužo seniūnijai, gyventojais. Kartu su Išlaužo seniūnu, jo pavaduotoja, socialine darbuotoja, žemės ūkio specialiste, seniūnijos kultūros renginių organizatore ir gyventojais aptarti kelių priežiūros, gatvių apšvietimo, žemės ūkio, socialiniai ir kiti gyventojams rūpimi klausimai.

Susitikimo metu gyventojai teigiamai atsiliepė apie įgyvendintus pokyčius, pasidžiaugė, kad seniūnijos centras dabar vos už 4-5 kilometrų, kai iki Pakuonio tekdavo įveikti keliolika. Valdžios atstovų jie teiravosi, ar netrūks dėmesio kelių priežiūrai, gatvių apšvietimui, ar bus teikiamos įprastos paslaugos.

Kaip paaiškino meras, netrukus visame rajone bus įrengtas šiuolaikiškas LED apšvietimas, todėl gatvės bus apšviestos visą naktį. Kelių priežiūrai taip pat žadama skirti pakankamai dėmesio (seniūno T. Skrupsko rūpesčiu vienas kelias šį rudenį jau yra sutvarkytas).

Tuoj vyks ir nauji seniūnaičių rinkimai. Meras palinkėjo visiems sėkmės, aktyvaus ir nuoširdaus darbo, glaudaus bendradarbiavimo su seniūnija.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai