Su Ministru Pirmininku aptarti Jiezno PSPC remonto finansavimo klausimai

0
1904

2016 m. pradėtas Prienų r. savivaldybės Jiezno pirminės sveikatos priežiūros centro infrastruktūros tobulinimo projektas, kuriam iš Valstybės investicijų programos buvo skirta 100 000 eurų. Šiais metais, gavus sveikatos apsaugos ministro įsakymą, jog patvirtintas vėl toks pat finansavimas, darbai buvo tęsiami ir jų atlikta už 30 000 eurų.

Prienus pasiekus žiniai, jog LR sveikatos ministerija svarsto finansavimo nebetęsti, Savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas tris kartus buvo susitikęs su Sveikatos apsaugos ministerijos vadovybe aptarti susiklosčiusios situacijos.

Gegužės 29 d. meras kartu su Prienų r. savivaldybės tarybos nariu Jonu Vilioniu vyko į Vilnių pasikalbėti su Lietuvos Respublikos Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu. Savivaldybės vadovas mėgino įtikinti Premjerą, kad slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugos nutolusiame nuo savivaldybės centro krašte, kur daug senyvo amžiaus žmonių, yra būtinos.

„Tokia situacija negali ilgai tęstis. Juo labiau, kad dalis ligoninės patalpų yra išgriautos, sudėtingos sąlygos tiek dirbantiems darbuotojams, tiek pacientams. Netrukus ateis kitas šildymo sezonas, kuriam reikėtų spėti pasiruošti“, – savo nuogąstavimus meras išsakė ir Premjerui. Saulius Skvernelis pažadėjo pasikalbėti apie tai su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga.

Oficialaus rašto, kad Jiezno PSPC remonto projekto tolesnis įgyvendinimas sustabdytas ar atšaukiamas, Prienų r. savivaldybė nėra gavusi, todėl tikimasi palankaus sprendimo. Priešingu atveju ligoninė gali būti pasmerkta.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai