Su aktyvia darbo karjera atsisveikino dvi „Žiburio“ mokytojos

0
4138

Aktyvios darbo karjeros pabaiga – tai perėjimas iš vieno gyvenimo etapo į kitą, kuris gali būti ne mažiau prasmingas, spalvingas, suteikiantis daug gražių emocijų. Birželio 21 d. Prienų „Žiburio“ gimnazijos kolektyvas iš mokyklos išleido dvi savo koleges – anglų kalbos mokytoją metodininkę Zitą Eidukaitienę ir etikos mokytoją metodininkę Almą Vaišnienę.  

Padėkoti pedagogėms už ilgametį nuoširdų darbą, tvirtą tikėjimą savo darbo prasme atvyko Prienų r. savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas. Vedėjas linkėjo nepristigti sveikatos, energijos, artimų žmonių meilės ir šilumos, o atminčiai įteikė nuostabaus Lietuvos kraštovaizdžio fotografijų knygą su mintimi, kad ji paskatins aplankyti dar neatrastas vietas.  

Už profesionalumą, entuziazmą, išmintį, pasidalintas akimirkas ir kartu praleistą laiką mokytojoms dėkojo gimnazijos direktorė Irma Kačinauskienė, kolegos. Visi linkėjo iš naujo atrasti save, įgyvendinti dar daug planų ir svajonių.  

Mokytoja A. Vaišnienė „Žiburyje“ išdirbo 20 metų, Z. Eidukaitienė – daugiau nei 16. Tai labai didelis indėlis į bendruomenės gyvenimą, kuriame nuo šiol teks dalyvauti daug rečiau. Atsisveikinant mokytoja Z. Eidukaitienė padėkojo kolegoms už suteiktas emocijas, prisiminimus, palinkėjo sėkmės moksle – ir mokant, ir mokantis visą gyvenimą, saugoti save ir būti laimingiems. Mokytoja A. Vaišnienė linkėjo nenustoti šviesti „Žiburiui“, kolegoms – šviesti vaikams ir aplinkiniams.  

Ir nors mokytojos užbaigė aktyvią darbo karjerą, direktorė ir bendradarbiai kalbėjo, kad išleisdami mielas koleges tikrai neatsisveikinantys – jos visad laukiamos kolektyve, gimnazijos šventėse, renginiuose, jų pagalbos, patirties gali prireikti ir pavaduojant kolegas darbe.

Prienų r. savivaldybės informacija

 

Komentarai

komentarai