Strielčių ir Stakliškių kaimų gyventojai kviečiami jungtis prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų

0
1711

2019 m. spalio 9 d. UAB „Prienų vandenys“, projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra ir rekonstrukcija Prienų rajone“ vykdytojas, užbaigė Stakliškių kaimo vandentiekio ir nuotekų tinklų tiesimo, vandentiekio tinklų rekonstravimo ir nuotekų valymo įrenginio statybos darbus ir Strielčių kaimo vandentiekio ir nuotekų tinklų tiesimo darbus. Strielčių ir Stakliškių kaimų gyventojams šiuo metu yra sudaryta galimybė jungtis prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų.

UAB „Prienų vandenys“ ragina kreiptis Strielčių kaimo Liepų, Darželio, Miško, Alyvų, Beržų gatvių ir Stakliškių kaimo Kauno, Trakų, Prienų, Žaliosios, Taikos, Vilniaus, Dzūkų gatvių gyventojus į UAB „Prienų vandenys“ administraciją su prašymu išduoti prisijungimo prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų sąlygas, o atlikus prisijungimo darbus atvykti pasirašyti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sutarčių.

Sėkmingas šio projekto įgyvendinimas yra būtina sąlyga ateityje toliau Europos Sąjungos paramos lėšomis vystyti Prienų rajono gyvenviečių vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtrą.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai