Stebint šalies premjerui „Vytautas“ namuose įveikė „Lietuvos rytą“ (Video)

0
2054

1Nesėkmę LKL čempionate patyrė Vilniaus „Lietuvos rytas“.  Sostinės krepšininkai rezultatu 80:77 (15:22, 20:13, 32:19, 13:23) nusileido Prienų-Birštono „Vytautui“.

Debiutas. Šiose rungtynėse LKL pirmenybėse debiutavo „Lietuvos ryto“ aštuoniolikmetis – Aistis Pilauskas. Įžaidėjas per 12 žaidimo minučių pelnė 5 taškus ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Pirmasis atotrūkis. Po beveik viso pirmojo kėlinio žaidimo taškas į tašką „Lietuvos rytas“ sugebėjo atrasti spragų aikštės šeimininkų gynyboje. Pasinaudoję keliomis oponentų klaidomis krepšininkai iš sostinės greitų atakų dėka įgijo šiek tiek solidesnį pranašumą (15:22).

Persvara. Nors ilgosios pertraukos metu skirtumo tarp komandų nebuvo (35:35), šiek tiek kitaip buvo atkovotų kamuolių statistinėje grafoje. Pagal šį rodiklį rezultatu 21:14 pirmavo „Lietuvos rytas“. Tai dar įspūdingiau atsižvelgiant į tai, jog vilniečiai rungtyniavo be dviejų vidurio puolėjų – Antano Kavaliausko ir Adamo Lapetos.

Spurtas. Sužaidus kiek daugiau nei 2 minutes „Vytautas“ įjungė aukštesnę pavarą. Nepriekaištingai puolę prieniškiai pelnė net 19 taškų iš eilės ir pirmą kartą šiose rungtynėse įgavo dviženklį pranašumą (58:42).

Bandymas atsakyti. Po šio spurto „Lietuvos rytas“ bandė kontratakuoti. Jie sugebėjo surengti atkarpą 8:0, tačiau gerai besigynę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai kilusį gaisrą greitai užgesino bei toliau džiaugėsi dviženkle persvara (66:54).

Finišas. Ketvirtame kėlinyje šiek tiek geriau atrodė „Lietuvos ryto“ klubas, bet nepaisant to, dar prieš tai solidų pranašumą užsitvirtinę šeimininkai išlaikė savo persvarą ir šventė pergalę.

„Vytautas“: Serhii Zahreba 13 tšk., Šarūnas Vasiliauskas 12 tšk., Tauras Jogėla 11 tšk., Vaidas Čepukaitis ir Dainius Šalenga po 10 tšk.

„Lietuvos rytas“: Artūras Jomantas 17 tšk., Deividas Gailius 14 tšk., Artūras Gudaitis 10 tšk. 10 atk. kam., Adas Juškevičius 10 tšk.