Stakliškių seniūnijoje darbų netrūksta

0
677

Vienoje didžiausių Prienų rajone Stakliškių seniūnijoje darbų netrūksta visus metus. Pavasarį startuoja nauji, rudenį skubama užbaigti pradėtus, naudojantis palankiais orais, ruošiamasi žiemai.

Šiemet kai kuriose gatvėse – Vyšniūnų k. Žaliojoje g., Pieštuvėnų k. Dvaro g., Stakliškių k. Liepų g. – ir seniūnijos aikštėje buvo įrengtas apšvietimas, pritaikant šiuolaikines LED lempas. Seniūnijos centro aikštėje, pritarus visoms vietos bendruomenėms, įrengti 3 parko suoleliai, aikštė apjuosta naujais betono borteliais, šalia seniūnijos „nutūpė“ gražuolė bitė.

Šiais mėnesiais vyko kelių griovių valymo bei žvyravimo darbai Noreikiškių ir Kvedariškių kaimuose. Artimiausiu metu bus valomi grioviai Alšininkų k. Ežero g. ir Medžionių k. Kaštonų g. Vadovaujantis Prienų r. savivaldybės tarybos patvirtintu Kelių rekonstrukcijos ar remonto prioritetinių objektų sąrašu, pradėti Vyšniūnų k. Liepų g. parengiamieji asfaltavimo darbai. Visi seniūnijos keliai ne tik rudenį, bet ir visus metus prižiūrimi, ne po vieną kartą lyginami greideriu.

Rudens darbų maratono metu tvarkyta aplinka: nušienautos Stakliškių, Užuguosčio bei Vyšniūnų gyvenviečių viešosios erdvės ir skverai, Medžionių k. Piliakalnio g. pakelėje išpjauti avariniai medžiai. Taip pat įrengtos gatvių lentelės Pieštuvėnų, Medžionių, Pikelionių ir Krištapiškių gyvenvietėse.

Daug dėmesio skiriama seniūnijos kapinių (kurių joje net 19) priežiūrai: visos buvo nušienautos, beveik iš pusės jų išvežtos betoninės atliekos, Užuguosčio, Alšininkų, Medžionių, Stakliškių, Intuponių ir kitose kapinėse išpjauti avariniai medžiai.

Šiemet nauja tvora aptvertos Alšininkų k. kapinės. Kapinės Kielionių, Gineikonių, Virkininkų, Ganciūnų kaimuose buvo aptvertos dar anksčiau, o artimiausiu metu ruošiamasi tverti Medžionių, Užuguosčio ir Stakliškių kapines.

Siekiant išspręsti saugumo problemas, Stakliškių Vilniaus g. įrengti greitį ribojantys kelio ženklai ir informaciniai kelio ženklai „Vaikai“ prie Stakliškių gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus.

Seniūnija, kaip ir visi kiti, pamažu ruošiasi šventėms – gruodžio pradžioje šviečiančiomis dekoracijomis bus papuošti gatvių apšvietimo stulpai ir Kalėdų eglė Stakliškių centre, o Stakliškių seniūnė Nijolė Ivanovienė kviečia visus gyventojus kartu kurti šventišką aplinką.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai