„Stakliškių“ krepšininkai baigė savo žygį RKL

0
1380

66Savo pasirodymą RKL „B“ divizione baigė „Stakliškių“ krepšinio klubas. Pirmas varžybas namuose po atkaklios kovos pralaimėję stakliškiečiai, lemiamose rungtynėse Šilalėje su vietos „Lūšies“ komanda nesugebėjo rimčiau pasipriešinti ir pasitraukė iš kovos dėl medalių, pralaimėdami rezultatu 95:119.

Pirmas kėlinys „Stakliškių“ komandai buvo sėkmingas,  kurį laiką pavyko pirmauti, tačiau sunkiau sekėsi stabdyti varžovus gynyboje ir kėlinys pralaimėtas tiktai 27:28.

Antrasis kėlinys jau priklausė aikštės šeimininkams. Galingai puolę „Lūšies“ krepšininkai po dviejų kėlinių jau turėjo 14 taškų persvarą, rezultatas 48:62.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai toliau dominavo krepšinio aikštėje ir po trijų kėlinių rezultatas 67:93.

Ketvirtajame kėlinyje stakliškiečiai žaidė su varžovais kaip lygius su lygiu ir laimėjo vienintelį rungtynių kėlinį, tačiau svarbios varžybos pralaimėtos rezultatu 95:119.

„Stakliškės“: R.Ruzgaitis 18 taš., A.Šaulys 17 tšk., E.Keblikas ir M. Nenartavičius po 12 tšk.

„Lūšis“: M.Čepauskas 26 tšk., J.Košys 22 tšk., A.Pukelis 22 tšk.