Stakliškių „Guostos“ krepšininkai vienu tašku turėjo pripažinti pralaimėjimą Ignalinoje

0
1295

StakliškėsLapkričio 7 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai žaidė RKL rungtynes su „Ignalinos“ komanda.

„Guostos“ krepšininkai turėjo pripažinti vietinės komandos pergalę rezultatu 79:78 (22:16, 15:22, 18:24, 24:16).

Du kėlinius rungtynės buvo lygios. Trečiajame kėlinyje stakliškiečiams pavyko spurtuoti ir jau atrodė, kad varžybas pavyks laimėti, tačiau ketvirtasis kėlinys sužaistas nesėkmingai, o mačas pralaimėtas labai skausmingai – tiktai vienu tašku.

11„Guosta“: Paulius Grigaitis – 22 taškai (10 atkovotų kamuolių), Robertas Ruzgaitis – 20 taškų (12 atkovotų kamuolių), Tadas Padegimas – 18 taškų (12 atkovotų kamuolių).

„Ignalina“: Žygimantas Kulda – 22 takai, Marius Valkauskas – 16 taškų, Donatas Janavičius – 15 taškų.