Stakliškių gimnazijos abiturientai pradeda skaičiuoti paskutines dienas

0
1631

Vasario 14 d. ypatingu šventiniu renginiu Stakliškių gimnazijoje prasidėjo tradicinis Prienų r. savivaldybės mokyklų abiturientų šimtadienių maratonas.

Šimtadienio šventėje dalyvavo Prienų r. savivaldybės administracijos direktorė J. Zailskienė, Švietimo skyriaus vedėjas R. Zailskas. Direktorė perdavė nuoširdžiausius mero Alvydo Vaicekausko sveikinimus ir savivaldybės dovanas, palinkėjo prasmingai praleisti likusį laiką mokykloje, sėkmingai išlaikyti brandos egzaminus ir pasirinkti teisingą sprendimą. Gerai pasiruošti brandos egzaminams ir sėkmės juose palinkėjo ir Švietimo skyriaus vedėjas.

Šimtadieniai yra proga pasireikšti mokinių fantazijai – sugalvoti šventės temą, pasirinkti dekoracijas, muziką. Ko jau ko, o muzikos ir dainų Stakliškių gimnazijos abiturientų šventėje netrūko. Auklėtojos Onutės Kamblevičienės padedami, muzikinius pasirodymus parengė ir abiturientai, ir jų jaunesnieji draugai, ir tėvai.

Pirmasis šimtadienis parodė – abiturientai, kaip ir kasmet, kupini išradingumo, šmaikštumo, kūrybingumo, geba ne tik pralinksminti, bet ir sujaudinti, ne tik atsipalaiduoti, bet ir nuoširdžiai padėkoti savo mokyklai, mokytojams ir tėveliams.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai