Stakliškėse įžiebta Kalėdų eglė ir atidarytas renovuotas Kultūros ir laisvalaikio centras

0
1553

Praėjusį savaitgalį stakliškiečiai turėjo ypatingą progą švęsti. Gruodžio 13-ąją įžiebta miestelio Kalėdų eglė ir po renovacijos iškilmingai atidarytas Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centras.

Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo ir sveikinimo žodžius tarė Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas ir administracijos direktorė J. Zailskienė. Vadovai džiaugėsi dar vienu įgyvendintu projektu Stakliškėse, o gyventojams ir Kultūros ir laisvalaikio centro darbuotojams bei direktorei A. Keblikienei linkėjo didelės sėkmės, kūrybinių sumanymų, prasmingų darbų, gražių koncertų ir visad pilnos salės žiūrovų. Prie sveikinimų prisijungė ir rajono kultūros vadovas R. Šiugždinis.

Po patalpų šventinimo apeigų, kurias atliko Stakliškių parapijos klebonas G. Mieldažis, nuskambėjo daug gražių, įkvepiančių sveikinimų ir linkėjimų, kuriuos išsakė svečiai – Stakliškių seniūnijos seniūnė N. Ivanovienė, LR Seimo nariai ir jų atstovai, rajono kultūros ir laisvalaikio centrų vadovai, Stakliškių gimnazijos, Stakliškių midaus gamyklos, Prienų miškų urėdijos, bendruomenių atstovai, kiti svečiai.

Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centro direktorė dėkojo už palaikymą, Savivaldybės vadovams, administracijai, specialistams, rangovams ir visiems, kurie padėjo įgyvendinti svajonę pasitikti naujus metus gražiuose rūmuose. Patiems didžiausiems palaikytojams, rėmėjams direktorė įteikė simbolinius gerumo angelus. Vienas iš jų atiteko Savivaldybei.
Oficialiajai daliai pasibaigus, susirinkusiems dovanotas šventinis koncertas.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai