„Stakliškės“ namuose neįveikė Kauno „Perkūno“

0
2105

22Stakliškių „Stakliškės“ krepšinio komanda pirmąsias RKL „B“ diviziono rungtynės namuose pralaimėjo Kauno „Perkūno“ krepšininkams.

Pirmąjį rungtynių ketvirtį žaisti aikštės šeimininkams sekėsi gerai, įgijo nedidelį skirtumą ir kėlinį baigė rezultatu 26:21.

Antrąjį rungtynių ketvirtį stakliškiečiai dar labiau padidino apsukas ir įgijo didesnį nei 10 taškų pranašumą, po antrojo kėlinio pirmauta jau rezultatu 49:37.

Trečiasis rungtynių kėlinys prasidėjo taip pat sėkmingai aikštės šeimininkams, įgyta netgi 17 taškų persvara, tačiau tuomet svečiai iš Kauno atsitiesė, sekė vienas taiklus metimas po kito ir po trijų kėlinių jau svečiai sugebėjo pirmauti rezultatu 63:58.

Ketvirtame kėlinyje kauniečiai padidino persvarą iki 8 taškų, tačiau „Stakliškių“ komanda sugebėjo išlyginti žaidimo rezultatą ir tiktai paskutinėmis minutėmis pralaimėjo rezultatu 81:88.

2„Stakliškės“: T.Čerkunovas 18 tšk., S.Januškis 13 tšk., M.Nenartavičius 12 tšk., A.Šaulys 12 tšk.

„Perkūnas“: M.Zigmantavičius 22 tšk., L.Piliponis 20 tšk., T.Žūtautas 19 tšk.