„Skycop“ išgyveno dramą su pratęsimu Kėdainiuose

0
2238

LKL čempionate Prienų „Skycop“ (10/18) komanda šiek tiek atitrūko nuo aštuntoje vietoje esančios Alytaus „Dzūkijos“ (9/19) ekipos, kadangi išvykoje po pratęsimo 96:91 (23:24, 15:21, 26:21, 17:15, 15:10) palaužė Kėdainių „Nevėžį“ (4/24).

Kėdainiškiai lieka paskutinėje LKL turnyro lentelės vietoje.

Rungtynės buvo labai atkaklios visas 45 minutes. Svarbų atotrūkį pratęsime „Skycop“ susikurti padėjo šeši iš eilės pataikyti baudos metimai (92:87), tačiau greitai po Darjušo Lavrinovičiaus pražangos puolime šansą turėjo ir „Nevėžis“ – skirtumą mažino Zaidas Hearstas (89:92).

Likus 38 sek. „Nevėžis“ vis dar turėjo tą patį 3 taškų deficitą (91:94), bet Malcolmo Granto taškai įtvirtino pergalę „Skycop“, nes Adonte Parkeris taikliai atsakyti nesugebėjo.

Prienų ekipai šįkart nepadėjo Kšištofas Lavrinovičius, Gintaras Leonavičius ir Domantas Šeškus. Tačiau LKL debiutavo iš Kauno „Žalgirio“ pasiskolintas Vitalijus Kozys. Jis per 7 minutes pelnė 2 taškus (0/1 dvit., 2/2 baud.), perėmė kamuolį, išprovokavo pražangą, sykį pažeidė taisykles ir surinko 2 naudingumo balus.

Antroje mačo dalyje „Nevėžis“ pirmavo, tačiau „Skycop“ neleido smarkiau atitrūkti varžovams ir likus pusei ketvirtojo kėlinio atsiliko 74:77. Vytenio Lipkevičiaus sudėtingas metimas skirtumą mažino iki minimalaus (76:77), o po ilgos pertraukos „Skycop“ buvo priekyje, kuomet du taškus su pražanga pridėjo D. Lavrinovičius – 78:77.

Likus 3 minutėms Martynas Varnas krepšį drebino dėjimu, A. Parkeris dar padidino „Nevėžio“ persvarą (81:78), tuo tarpu po minutės pertraukėlės prieniškiai klydo. Likus 36 sek. Arnas Labuckas tritaškiu su atakos sirena lygino rezultatą (81:81), o A. Parkerio ir V. Lipkevičiaus netaiklūs metimai lėmė, kad laukė pratęsimas.