Šimtadienius atšventė Jiezno ir Prienų „Žiburio“ gimnazijų abiturientai

0
1210

Praėjusį penktadienį šimtadienius atšventė šešiolika Jiezno bei šimtas Prienų „Žiburio“ gimnazijų abiturientų. Nuoširdžius sveikinimus ir paskatinančius palinkėjimus jiems skyrė gimnazijų direktoriai, Neringa Zujienė bei Irma Kačinauskienė, mokytojai, jaunesnieji draugai trečiokai, mokinių seimų atstovai, tėveliai ir svečiai.

Abiturientai surengė linksmus meninius pasirodymus, prisiminė praleistus mokyklose metus, gražiausias akimirkas, dėkojo mokytojams ir tėveliams už meilę, rūpestį, žinias ir patirtį.
Prienų kultūros ir laisvalaikio centre šimtadienį surengusius „Žiburio“ gimnazijos abiturientus pasveikino Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, tiesiai iš komandiruotės į šventę atvykęs Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, šventėje taip pat dalyvavo Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Renata Pavlavičienė.

Vadovai linkėjo prasmingai, naudingai ir darbingai praleisti likusias 100 dienų, sėkmingai pasiekti finišą, gerai išlaikyti brandos egzaminus, įgyvendinti pasirinktus tikslus ir visada didžiuotis Lietuva ir savo kraštu. Šventės proga abiturientams padovanojo įspūdingą tortą.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai