Seniūnų pasitarimas Prienų r. savivaldybėje

0
1781

2Rugsėjo 6 d. Prienų rajono savivaldybėje vyko seniūnų bei seniūnų pavaduotojų pasitarimas, kuriame dalyvavo ir meras Alvydas Vaicekauskas, mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius, mero patarėja Jūratė Zailskienė, administracijos direktorius Egidijus Visockas.

Aptarti artėjančių rinkimų į Seimą parengiamieji darbai – rinkimų apylinkių patalpų ir jų paruošimo rinkimams klausimai, internetinio ryšio galimybės, kiti organizaciniai reikalai.

Prienų r. savivaldybės administracijos Ūkio skyriaus specialistė Vaida Simonaitytė seniūnams ir jų pavaduotojams pravedė papildomus mokymus, kaip efektyviau naudotis dokumentų 1valdymo sistema LABBIS dirbant seniūnijose, taip pat keičiantis dokumentais su savivaldybe. Specialistė pasitarimo dalyvius  supažindino ir  su dokumentų valdymo sistemos naujovėmis.

Pasitarime diskutuota ir apie artėjančią Prienų krašto mugę „Rudens spalvos 2016“, kuri vyks rugsėjo 24 d. Planuojama, kad kiekviena seniūnija suburs po komandą, kurioje bus ir saviveiklininkų, ir vietos bendruomenių narių, ir verslininkų bei ūkininkų. Šių metų mugės tema – daržovės.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai