Seniūnijų ataskaitinių susirinkimų maratonas baigėsi Veiveriuose

0
2272

Balandžio 2 d. Veiveriuose įvyko paskutinis iš 9 ataskaitinių susirinkimų, kuriuose savo veiklas pristatė Prienų r. savivaldybės seniūnijų seniūnai. Šaulių namuose į seniūno V. Ramanausko 2018 m. veiklos ataskaitą susirinko vietos bendruomenės nariai, svečiai, tarpų jų – Prienų r. savivaldybės mero pavaduotojas A. Marcinkevičius, besibaigiančios ir būsimos tarybos kadencijos atstovai, įstaigų, organizacijų vadovai ir darbuotojai.

Kaip ir visose seniūnijose, gyventojai ir prieš susirinkimą su vicemeru susitikę Veiverių seniūnijos seniūnaičiai, bendruomenių pirmininkai kėlė aktualius jiems klausimus ir problemas. Jie kalbėjo, kad reikia vandentiekio iki kapinių ir Kauno g. gyvenantiems gyventojams (reikėtų apie 1,3 km ilgio), apšvietimo Mauručiuose (trūksta 3–4 lempų), traktoriaus seniūnijai, automobilių stovėjimo aikštelių (prie kapinių bei ligoninės), geresnių darbo sąlygų Veiverių PSPC, dviračių tako nuo Mauručių iki Skriaudžių, konteinerių aikštelių sodininkų bendrijose, taip pat nugriauti garažą ligoninės kieme, sutvarkyti Veiverių parką, atnaujinti mikroautobuso maršrutą Veiveriai – Prienai per Skriaudžius.

Tam tikras problemas ir lūkesčius išsakė ir Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro direktorė, seniūnijai atstovaujantys Tarybos nariai. Įstaigų veiklas ir paslaugas pristatė Prienų visuomenės sveikatos biuro, Jiezno paramos šeimai centro atstovai.

Kaip sakė vicemeras A. Marcinkevičius, dalį šių problemų bus įmanoma išspręsti dar šiais metais, kitoms reikia laiko, lėšų arba sutvarkyti dokumentus, dar kitas galima išspręsti ir sutelktomis seniūnijos bei bendruomenių jėgomis.

Vicemeras perdavė mero A. Vaicekausko sveikinimus bei linkėjimus seniūnijos gyventojams, pasidžiaugė kultūrine ir sportine seniūnijos veikla, supažindino su Savivaldybės rėmimo programomis (kaimo plėtros, smulkaus ir vidutinio verslo, vaikų socializacijos, gabių mokinių skatinimo, studijų). Taip pat išsakė viltį, kad visiems kartu pavyks ir toliau prisidėti prie Veiverių krašto klestėjimo.

Reikia paminėti, jog praėjusiais metais Veiverių seniūnijai vien tik kelių priežiūrai ir remontui buvo skirta solidi suma – beveik 270 000 eurų. Seniūnas V. Ramanauskas atkreipė dėmesį, kad kelius reikia ir patiems tausoti, todėl jis norėtų daugiau sutarimo ir pagarbos tarp seniūnijos ir vietos ūkininkų, dar gražesnių bendruomeninių ryšių.

Susirinkusieji ir po ataskaitinio susirinkimo turėjo apie ką pasikalbėti, galėjo pasiklausyti Veiverių KLC atlikėjų.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai