Seniūnijų ataskaitiniai susirinkimai vyko Šilavote, Išlauže, Pakuonyje ir Jiezne

0
2905

Praėjusią savaitę Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas dalyvavo Išlaužo ir Jiezno seniūnijų ataskaitiniuose susirinkimuose, aktualiausius klausimus aptarė su seniūnaičiais, bendruomenių pirmininkais, po seniūnų ataskaitų bendravo su gyventojais, atsakė į jų klausimus.

Šilavoto, Išlaužo ir Pakuonio seniūnijų ataskaitiniuose susirinkimuose taip pat dalyvavo mero pavaduotojas A. Marcinkevičius, Išlaužo ir Pakuonio seniūnijose – mero patarėja J. Zailskienė. Visur lankėsi ir kadenciją bebaigiantys bei būsimieji Savivaldybės tarybos nariai. Savo veiklas pristatė ne tik seniūnijų seniūnai ar jų atstovai, bet ir rajono įstaigų, organizacijų atstovai.

Šilavoto bendruomenės nariai kėlė daug klausimų dėl pašto paslaugų, apšvietimo, kelių priežiūros, atliekų rūšiavimo. Išlauže gyventojai išsakė priekaištus seniūnui, kad seniūnija neturi interneto svetainės nei FB paskyros. Pakuonyje daugiausia buvo kalbėta apie kelius, kultūrą, piliakalnius ir atliekas. Užsiminta, kad seniūnija planuoja pradėti procedūras dėl privačių apleistų statinių paskelbimo bešeimininkiais (buvęs Ašmintos lopšelio-darželio pastatas ir kt.).

Jiezno krašto bendruomenės nariai kalbėjo apie panašius skaudulius – prastus kelius, automobilių stovėjimo aikšteles, neprižiūrimus avarinius namus, socialinės priežiūros paslaugų seniems, vienišiems žmonėms poreikį, taip pat apie miesto centre esančius pastatus, turgavietę, buvusio Kašonių vaikų darželio pastatą, kurie turi šeimininkus, bet savo išvaizda gadina seniūnijos veidą. Jiezno seniūnas norėtų, kad Jiezno krašte atsirastų daugiau lankytinų vietų, taip pat Prienų krašto muziejaus padalinys, kad dar daugiau būtų renginių, turinčių savitą spalvą, tradicijas.

Meras A. Vaicekauskas susirinkimuose pabrėžė, kad ateityje apleistiems pastatams bei kelių priežiūrai, atsakingam lėšų panaudojimui bus skiriama daugiau dėmesio. Lankydamasis Jiezne jis išsakė viltį, jog su Jiezno viešųjų erdvių sutvarkymo projektu pasikeis ir vietinių žmonių požiūris į savo miestą, aplinką, dar aktyvesnis taps bendruomeninis gyvenimas bei darnesnis visų įmonių, įstaigų, mokyklų tarpusavio bendradarbiavimas.

Visuose ataskaitiniuose susirinkimuose tiek vietos bendruomenės, tiek apsilankę Savivaldybės vadovai, Tarybos nariai galėjo grožėtis nuoširdžiais ir šiltais saviveiklininkų pasirodymais.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai