Sėkmingas revuoniškių pasirodymas Lietuvos taurės varžybose

0
1576

Rugsėjo 23 d. Tauragėje vyko Lietuvos taurės I etapas, kur dalyvavo jaunimas iki 19 metų (C ir D pajėgumo grupės). Iš viso turnyre dalyvavo 54 jaunieji badmintonininkai iš 10-ies Lietuvos klubų. Šiose varžybose varžėsi šeši „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai.

Sėkmingiausiai varžybose pasirodė Ugnius Mikalauskas. Ugnius į Prienus parvežė net dvi pirmas vietas, kurias iškovojo varžantis vyrų vieneto ir dvejeto grupėse. Šios Ugniaus pergalės yra labai rimtas pareiškimas į prestižinės Lietuvos taurės apdovanojimą bendroje įskaitoje.

Gerai sekėsi ir Agnei Stravinskaitei, kuri moterų vieneto grupėje liko ketvirta, tačiau moterų dvejeto grupėje, kartu su porininke iš Kretingos, po įremtos ir daug jėgų pareikalavusius kovos, įveikė varžoves iš Kelmės bei iškovojo 3-ją vietą.

Aukštesnio meistriškumo grupėje, varžėsi Augustas Valatka ir Deivydas Žilinskas. Abu žaidėjai viršijo lūkesčius, nes prieš turnyrą buvo skirstomi atitinkamai tik kaip 11-as ir 8-as žaidėjai, tačiau Augustas įveikęs 2-ją turnyro raketę ir nukeliavo iki pusfinalio, o Deivydas iškovojo 7-ją vietą.

Varžybose taip pat dalyvavo Arijus Baranauskas bei Matas Stravinskas, abiems žaidėjams dar buvo sudėtinga varžytis su labiau patyrusiais žaidėjais.

Dalius Juodsnukis

Komentarai

komentarai