Sėkmingas prieniškių debiutas ir iškovoti medaliai

0
2131

„Revuonuos“ pagrindinės mokyklos mokiniai nepasimetė moderniausiame Lietuvoje „Delfi“ sporto centre ir iškovojo pergales, bei buvo apdovanoti medaliais.

Vilniuje, rugsėjo 16 dieną surengtose „CBC junior“ badmintono varžybose dalyvavo 62 jaunieji badmintono žaidėjai suskirstyti į atskiras amžiaus grupes. Šiose varžybose dalyvavo ir penki „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai.

Iki 11 metų amžiaus grupėje sėkmingai varžėsi Matas Stravinskas (9 metai), nors prieš varžybas jis buvo skirstomas tik kaip 11 žaidėjas pagal pajėgumą, bet jam pavyko iškovoti 6-ją vietą. Toje pačioje amžiaus grupėje, pirmą kartą oficialiose varžybose dalyvavo ir Arijus Barnauskas, nors Arijus buvo skirstomas tik kaip 16 pagal pajėgumą, jam pavyko iškovoti dvi pergales ir užimti 11 vietą.

Iki 15 metų amžiaus grupėje vyrų dvejetų varžybose Deivydas Žlinskas ir Augustas Valatka iškovojo 3 vietą ir buvo apdovanoti medaliais. Toje pačioje amžiaus grupėje Ugnius Mikalauskas iškovojo 9-ją vietą.

Pirmąjį kartą oficialiose varžybose debiutavo Agnė Stravinskaitė. Debiutas buvo sėkmingas, nes jau pirmose varžybose jai kartu su porininke iš Vilniaus pavyko iškovoti 2-ją vietą ir sidabro medalius.

Treneris Dalius Juodsnukis džiaugėsi pasiektais rezultatais ir progresu kurį demonstruoja jaunieji „Revuonos“ pagrindinės mokyklos badmintono žaidėjai.