Savivaldybės vadovai su „Trenkturo“ komanda aptarė žygio Nemuno kilpomis organizacinius klausimus

0
1401

Daugiau nei 3000 dalyvių pernai pritraukęs žygis Nemuno kilpomis šių metų rudenį ir vėl kviečia visus įveikti iššūkį. VšĮ „Trenkturas“ ir Prienų r. savivaldybė kviečia visus sugrįžti į Prienų kraštą, kur spalio 7 d. vyks vienas iš masiškiausų renginių Prienų rajone – žygis Nemuno kilpomis.

Birželio 23 d. Prienų r. savivaldybės vadovai ir administracijos Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus specialistai susitiko su žygio organizatoriais aptarti parengiamųjų organizacinių klausimų. Vienas iš įmonės įkūrėjų ir pėsčiųjų žygių organizatorių kraštietis Vytautas Bartulis pasidalino būsimo žygio vizija, planuojamais maršrutais. Sutarta, kad, kaip ir pernai, Savivaldybė stipriai prisidės prie renginio organizavimo.

Ir žygio Nemuno kilpomis organizatoriai, ir Savivaldybės vadovai sutiko, kad praėjusiais metais renginys sulaukė didelio populiarumo – ne mažesnio aktyvumo tikimasi ir šiemet. Žygio pėsčiomis startas numatytas Prienų estradoje prie Nemuno ir tęsis įvairiomis kryptimis suplanuotais maršrutais. Manoma, jog ypatinga šio krašto trauka pėstiesiems turistams – Nemunas ir unikali krašto gamta su vaizdingomis upės pakrantėmis, piliakalniais. Ir šiais metais ėjimo pėsčiomis entuziastams bus siekiama parodyti dar nematytas vietas, dar labiau atskleisti Nemuno ir apylinkių grožį.

Prienų r. savivaldybė skatina ir palaiko sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, meras A. Vaicekauskas ragina visus prisijungti prie būsimų iššūkio dalyvių. Iššūkį sau išsirinkti galės kiekvienas, nes organizatoriai žada pasiūlyti apie 4–5 įvairių ilgių trasas.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai